Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Zanussi elektromos sütőnk...

Cobain kérdése:

Zanussi elektromos sütőnk alján kis lyukak vannak. Lehet ezt javítani?

Figyelt kérdés
Amikor lecsepeg a zsiradék az ételről a sütőben, nagyon füstől. Gondoltam teszek egy alumínium lemezt az aljára vagy beragasztom valami tömítő anyaggal. Ez jó megoldás lehet? Régi a sütőnk, de kifogástalan ezt leszámítva, nem szeretném cserélni, ha nem muszáj.
2022. dec. 25. 23:15
 1/1 Salx Narval ***** válasza:
Az enyémhez adtak egy hőterelő lemezt, ez egy alacsony peremű alumínium tepsi,tálca nem is igazán tudom minek nevezzem, szerintem egy ilyen nálad is jó lehetne. Amúgy ezen sütöm a tököt és a krumplit .:D A fólia hamar szétfoszlik a peremezetlen lemez alá viszont ugyanúgy befolyhat bármi én a ragasztással sem vacakolnék. Szerintem a javíttatása nagyon költséges lenne ha el is vállalná egyáltalán valaki de egy tálca beszerzése v legyártatása nem nagy pénz. Csinálj próbasütést mert némileg befolyásolja az étel sütési idejét, bár nálam pont ettől egyenletes az étel aljának és tetejének az átsültsége.
2022. dec. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!