Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Érdemes ilyen előéletű hűtősze...

Érdemes ilyen előéletű hűtőszekrényt javíttatni, vagy pénzkidobás lenne, keressek másikat?

Figyelt kérdés

Kb. 15 éves Zanussi, évek óta 11°C van benne, néhai gazdája azt mondta, ha magasabb fokozatra állítja, hátul folyik benne le a víz. Szökött belőle a hideg, éreztem, ha az ajtóhoz tettem a kezem, a fagyasztóval viszont nem volt gond. Most olvastam, hogy elvileg legalább fél centit hátrafelé kellene dőlnie egy hűtőnek, ez aztán egy mm-t sem dőlt, de talán előre se.

Most karácsony előtt leengedtem, utána kicsit csúnyább lett a hangja, de jó, tiszteljük a korát, hadd morogjon. Aztán tegnap reggel már nagyon zörgött, de égett benne a villany, nem gyanakodtam, estére jöttem rá, hogy ez bizony nrm hűt.

Iszonyat hűtőárak vannak, ahogy elnézem, nem bánnám, ha nem kellene újat vennem, de ha a vén semmirekellőre költök, ő meg nyáron bemondja az unalmast, csak még kevésbé tudok másikat venni. Szerintetek mit csináljak?



2023. jan. 6. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Már rég ujatt kellett volna venned.
2023. jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hasonló problémám volt, a mélyhűtő jó volt, a normál hűtő alig hűtött. Sajnos cserélni kellett. A szerelő azt mondta, nem érdemes javítani, mert ez a hiba előbb vagy utóbb visszatér.

N

2023. jan. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor kezdem a vadászatot :)
2023. jan. 6. 16:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
7 cfok kell a hűtőben ezt alap fokozaton is tudniuk kell , emiatt is add le csereltesd van ahol kihozzák az újat elveszik a romosat .
2023. jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akartok kínlódni, AEG hűtőszekrényt vegyetek, olyat ami alulról hűt.
2023. jan. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha egy hűtőszerelő megnézné és lehet hogy nem sokba kerülne a javitása.
2023. jan. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
@6: az lenne h a hűtőszerelő eleve nem ingyen jön ki megmondani, javvítható-e és mdgéri-e javítani, ráadásul nem biztos h őszinte - mert neki haszon ami nekem nem éri meg. Ezért írtam ki a kérdést. Ha egy hűtő már tíz éve sem hűtött rwndesen, az elég gyanús.
2023. jan. 21. 17:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt a cserét nem lehet megúszni.
2023. jan. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!