Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Alkatrészt vennél vagy új...

Alkatrészt vennél vagy új mosógépet?

Figyelt kérdés
Az elöltöltős Zanussi mosógépen elromlott az ajtó nyitó kallantyúja. Ki kellett feszíteni, nem néz ki túl szépen, ez még nem lenne gond. Elvileg a nyitó kallantyú (amit meghúzol, hogy kinyisd) romlott el. 16 ezer forint az alkatrész. Újat vennél, vagy javítanád? Alapvetően eléggé ellene vagyok a pazarlásnak, és sajnálnék egy "kis hiba" miatt egy egész gépet lecserélni, de nem tudom, megéri-e...
2023. jan. 12. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Hany eves a gep? Ha nincs meg 5 se, en biztos hogy javitanam, de egy 10 ev koruli gepet csak akkor ha 'biztos' vagyok benne hogy a tobbi alkatresze, fodarabjai meg birjak par evig.
2023. jan. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
alkatrészt
2023. jan. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kallanytyú kivételével tökéletesen működképes állapotú a gép, akkor nem vennék újat.
2023. jan. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor alkatrész lesz.
2023. jan. 12. 11:15
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom hány éves, mi kb. 3,5 éve használjuk, nekünk adta valaki.
2023. jan. 12. 11:16
 6/8 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Javítás a logikusabb ez esetben.
2023. jan. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy 8 éves mosó-szárítóm van. Egy új 130-tól kezdődik, és azért nem az olcsóbb kategória a jobb... Novemberben szétment a csapágy benne, vagy mi. Leesett a dob, a szivattyúja is cserére szorult... 50ezer volt a javítás. Azóta ugyan úgy teszi a dolgát, mint előtte. Nekem most megérte a javítás.
2023. jan. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, már meg is rendeltem, remélem, ezzel megoldódik...
2023. jan. 12. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!