Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Érdemes szárítógépet venni?

Érdemes szárítógépet venni?

Figyelt kérdés

Tudom, nem mindent lehet benne szárítani, de engem főleg a törölközők és ágynemű miatt érdekelne. Így télen elég macerás a szárítás, sajna kijött a penész a falon. Eddig nem történt ilyen, de visszamenőleg nem igazán figyeltem a fűtésre, felnyomtam, ha kellett. Na idén télen a ruha miatt biztos nem fogom, de így meg be se fejezem, de már megint egy csomó szennyes van. 😕 Kisbabánk van, így a mosható pelus stb is mehetne bele, gondolom.


Érdemes venni?


2023. jan. 12. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Túl jó a szigetelés,azért penészednek a falak.vegyél valami komolyabb párátlanítót inkább.
2023. jan. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Mosó-szárítógépünk van, UK-ban nehezebben szárad a ruha a páratartalom miatt. Egy elég kicsi mosást meg tud szárítani, de egy lepedôt biztos, hogy ki kellene teríteni pár órára, mire teljesen csont száraz lesz.

Ha a fogyasztása neked megfelel, akkor vedd meg nyugodtan. A rendes ruhákat nekem kilyukasztja, elkoptatja, én inkább szenvedek a szárítással. Penész ellen szellôztetés és/vagy egy pici ózongenerátor.

2023. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó dolog, de ki kell tapasztalni, hogy mit lehet bele tenni és mit nem. Pl. H&M-es melegítőmet, amit címke szerint nem lehetne beletenni, beleteszem. Semmi baja, nem kopik, nem megy össze. Párom Under Amour melegítője, ami címke szerint betehető két szárítás után olyan, mintha ki lenne égetve. Illetve a pólók olyan mintha összemennének benne, mikor felveszed kicsinek érzed.
2023. jan. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes! Ugyan nekem van egy nagy erkélyem, ahol jóidőben tudok teregetni, de a napfény tönkreteszi a sötét pólóimat. Nagyon csúnyán ki tudja szívni a színüket, és látszik ahol félbe van hajtva a kötélen.
2023. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdemes venni, de csak olyat ami hőszivattyús (ezek drágábbak).

A ruháid hamarabb tönkremennek mintha teregetnél. Ágynemű,pléd, takaró, lepedő mehet bele. Jól megszárítja.

2023. jan. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!