Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Automata kávéfőzőből furcsa,...

Automata kávéfőzőből furcsa, égett szag jön. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Van egy philips automata kávéfőzőm, ilyen magának darálja, gombnyomásra lefőzi a kávét cucc. 5 éves.

Minden héten kibelezem és kitakarítom, sokszor kis ecsettel is.


Namost eddig ilyen nem volt, de kb 1 hete elkezdte hogy lassabban főzte le az első kávét... alapból lassabban indult meg és lassabban is csepegett. Viszont ha utána lefőztem még egyet azzal nem volt gond, ugyanolyan gyorsan lefőzte mint általában.

Most 2 napja meg azt vettem észre, hogy a gép oldalán az egyik ilyen szellőző rácson kiszálló gőz büdös. Olyan, mint amikor leég a motor vagy nem tudom hogy fogalmazzam meg milyen szag. Ettől függetlenül ugyanúgy főzi a kávét...



2023. jan. 15. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem használnám tovább , rákeresnék fórumokon forgalmazóknál a tesztvélemenyekre , aztán megnézetnem mesterrel stb .
2023. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Öregedett egy két alkatrész vagy ami vélhetőbb, hogy kontakthiba van, ami az első lefőzés után enyhül, ezért fürge a másodikra.

Át kell csak nézni a bekötések-forrasztásokat...valami elengedett benne...

2023. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!