Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik kapszulás kávéfőzőt...

Melyik kapszulás kávéfőzőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2023. jan. 17. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyet, piszok drága és nincs olyan jó mint a hagyományos.
2023. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
10%
Egyiket sem! Nagyon drága hozzá a kapszula és nem jó ízű. Szemes kávégépet vegyél, fillérekből megvan vele egy kávé és ugyan olyan gyors és kényelmes mint a kapszulás.
2023. jan. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mennyit szánsz rá.
2023. jan. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nespresso, Dolce Gusto mindkettővel van tapasztalatom, ezek jók. Nespressohoz nagyobb a kapszula választék. Az utángyártott kapszulák között kevés a jó (általában gyengék), de azért lehet találni azokból is megfelelőt. Eredeti kapszulával mindkettő finom kávét csinál.

Viszont drága és környezetszennyező. Max egyszemélyes háztartásban, napi egy kávé esetében ajánlom.

2023. máj. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Környezetszennyező???! Sima alumínium, semmi extra, csak ugye vannak, akik lusták a szelektívbe dobni, és ezzel jönnek! Sőt, a Nespresso például vissza is veszi a használt kapszuláit, és újrahasznosítja!

Szó se róla, szemes kávéból főzni az igazi, de: valóban drága a kapszula, és csak az ízvariációk dominálnak, de hogy környezetszennyező lenne, az erős túlzás!

2023. máj. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Milyen szelektivbe, ember? A kávézaccal?


A dolce gusto tudtommal nem is gyüjti össze, és a nespresso is csak macerásan.

Az utánzat kapszulákról nem is beszélve.


De, ha teljesen ártalmatlan lenne is, márcsak a térfogata miatt sem ideális.

2023. máj. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó. Élelmiszer maradvány + alumínium, abban mi a szennyező? Amúgy meg akkor felbontva a zacc mehet a kommunálisba, a kapszula meg a szelektívbe!

Hihetetlen, hogy mára mennyire elkényelmesedett sok ember, a magától értetődő dolgokat természetesnek veszik, de hogy kreatívan Ők is jobbá tegyenek valamit, az ugye megerőltető!

2023. máj. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát, én eléggé környezettudatos vagyok, de azért kávékapszulákat nem bontogatnék, hogy kiöntsem belőlük a zaccot.

Egy darabig amúgy nekem is volt ilyen kávéfőzőm, onnan a tapasztalat. De napi átlag egy kávé lett lefőzve vele.

Később vettem másfajtát, amibe őrölt kávé kell.

2023. máj. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!