Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mikrohullámú sütőben lehet...

Mikrohullámú sütőben lehet úgy 5 percen keresztül vizet forralni, hogy a víz ne fusson ki? Ha igen, akkor hogyan? Milyen technikák vannak erre? Vagy a víz az nem fut ki, csak forr?

Figyelt kérdés

2023. jan. 26. 06:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Nincs otthon mikrónk, hanem ahol voltam pár hétig, ott volt egy régebbi fajta, azt próbálgattam különböző dolgok elkészítésére.

Onnan tegnap jöttem el, most vendégségben vagyok, itt is van egy mikrohullámú sütő, ez is régi.

Szerintem az emítetteken nincsenek olyan funkciók, amiket írtál.

De az ittenit azért majd megnézem.

Köszönöm szépen a választ!

2023. jan. 27. 09:56
 12/15 Salx Narval ***** válasza:
100%
Fokozatok a régieken is vannak. Használd a legkisebbet, de ha próbálgatod ne hagyd magára.:D Azt azért jó ha tudod, hogy minden fokozatnál így az alacsony fokozatoknál is teljes kapacitással fűtenek, csak a fűtési idővel, ill a fűtések közti szünetekkel kombinálnak.
2023. jan. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Jó! Köszi!
2023. jan. 28. 08:20
 14/15 anonim ***** válasza:
Valamit fertőtleníteni akarsz? Amiatt érdekel az 5 perces vízforralás?
2023. febr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#14. Igen, részben. A fertőtlenítés is érdekelt. Ahhoz mennyi ideig szükséges mikrózni vmit?


De más miatt is.


Nem csapvizet szoktam otthon fogyasztani, hanem R/O vizet.

Amikor feltettem a kérdést, nem otthon voltam és régebben olvastam, hogy szokták forralni is (bár lehet, hogy tovább), talán így kicsapódik valamennyi szervetlen ásványi anyag.

Nem igazán bírta a vesém az ásványi anyagokat.

De nem emlékszem pontosan az eljárásra.

Te tudod, hogy mire gondolok?


És még pusztán azért is érdekelt, hogy a víz máshogy viselkedik-e forraláskor, mint a tehéntej.


Nagyon ritkán ittam tejet, pláne forraltat.


Érdekeltek a részletek.

2023. febr. 1. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!