Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Üdv. A robotporszívót teljes...

Üdv. A robotporszívót teljes feltöltés után ki kell húzni a hálózatból, vagy nem ? Mert én kihúztam és kb 3-4 nap után nem indul el.Ez jó így, vagy valami gond van a porsívómmal. Két hónapja használom, lehet, hogy még nem tudtam teljesen kiismerni.

Figyelt kérdés

2023. jan. 27. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Talán kínai akkumulátor van benne ?
2023. jan. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
67%
Nem kell macerálni a töltőt, nekem két éve megy a robotom, feltölti magát, van, hogy kėt napig ott van feltöltve, akkor indítom el.
2023. jan. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Nyugodtan rajta lehet hagyni a robotot a töltőn. Csak abban az esetben érdemes kihúzni ha sok ideig nem használod.
2023. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Tőccsed.
2023. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

"Talán kínai akkumulátor van benne ?"

Még az is lehet. De sokkal valószínűbb, hogy a gép üzemelt, használta az érzékelőit, keresgette a töltőt, figyelgette miért nincs áram, stb és ezért merült le.


Kérdező adja magát a kérdés: mi a ...ért húztad ki?

De tényleg! Miért húztad ki?

Hagyd bedugva, majd intézi a robot a kis dolgait a programja szerint. Neked annyi dolgot van hogy ha a lábad alá keveredik akkor ne rúgd fel szerencsétlent.

2023. jan. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Feltöltés után / 4-5 óra/ múlva húzom ki, mert hetente csak egyszer használom. Ilyen van az ,hogy nem indul el .
2023. jan. 28. 16:44
 7/7 anonim ***** válasza:
a helyzet, hogy öntudatra ébredt a porszívód, a skynet átvette az iránytást...
2023. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!