Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a különbség a Bosch Silence...

Mi a különbség a Bosch Silence és a Bosch Silence Plus mosogatógépek közt?

Figyelt kérdés
A plus-ból ítélve többet tud, de mi az a több? A bosch oldalán nem találtam semmit erről...
2023. jan. 30. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyobb?
2023. jan. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csendes program és Silence Plus: kellemesen csendes - 46dB, még kevesebb Csendes programon.
2023. jan. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 peterOscar válasza:

A Bosch Silence és a Bosch Silence Plus mosogatógépek közötti különbségek a következők:


-A Bosch Silence Plus gépek csendesebbek, mint a Bosch Silence gépek.


-A Bosch Silence Plus gépek magasabb energiahatékonysági besorolásuak mint a Bosch Silence gépek.

A Silence Plus gépek általában további funkciókkal rendelkeznek, mint például a speciális mosogatási programok, a szárítási funkciók, stb.


Ár: A Bosch Silence Plus gépek magasabb áruak.

Tehát a Bosch Silence Plus gépek csendesebbek, hatékonyabbak és több extra funkciót kínálnak, de magasabb az aruk.

2023. jan. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Tehát a Bosch Silence Plus gépek csendesebbek, hatékonyabbak és több extra funkciót kínálnak, de magasabb az aruk."

Az a baj, hogy ezek a feltételek nem egyszerre igazak egy mondatban.

2023. jan. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Valójában tanácstalan vagyok... A zajszintet vagy 46dB vagy 48dB- nek írják a kereskerőknél, de ahol eddig néztem ott egységesen egyformán, tehát mindkét típust ugyanannyinak. Ha el is fogadjuk, hogy a Silence plus halkabb 2 dB-el, hát izé... Ezért új nevet, új dizájnt, stb? Az energiahatékonyság nem evidens, az alaptípus mindkettőnél F besorolású, és mindkettőből van E is, D is... Ellenben a számomra relevánsabb kényelmi funkció mint a Home Connect, a Silence Plus-nál nincs. Én is azt gondoltam volna, hogy a Silence plus jobb, most is olyan volt és teljesen elégedett is voltam vele. Viszont elromlott, újat kell vennem és meglepődve láttam, hogy egy elvileg kevesebbet tudó gép valójában többet tud...

Ezért írtam ki a kérdést, hátha valaki hozzáértő jól ismeri mindkét gépet.

2023. jan. 30. 10:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem a gépeket ismerem, hanem a kínálatban néztem át az egyes modellek tulajdonságait.

Nem minden modell, nem minden program tudja az összes pozitív tulajdonságot.

Az extra halk is csak külön programban él, ahol pedig ezért cserébe elveszít más előnyölet, az energia vagy víz hasznosítás terén.

De nyilván csodák nincsenek. Valamit valamiért.

Nekem nem Bosch van, de ugyanúgy van csendes program. Ami több ideig fut, több árammal, mert menet közben lehűl a víz benne, és több víz is fogy. Mindezeket mérés alapján, fogyasztásmérővel, és a kivezető csővel egy hordóban. Az ECO program 240 perces.

2023. jan. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5: ezt hívják marketingnek.
2023. jan. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!