Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A hűtő nem hűt, de a fagyasztó...

A hűtő nem hűt, de a fagyasztó működik, mi lehet az oka? 2 èves whirlpool.

Figyelt kérdés
Èjszakára áramtalanítottam, leolvasztottam (bár total no frost, sehol nem volt jeges). Kompresszor nem koszos. Zúg, működik, de nem hűl. A fagyasztó működik.
2023. febr. 18. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen problémám Indesit), sajnos újat kellett vennem.
2023. febr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik gázhiányos lett..

A fagyasztóra még elég, de ott el is fogy..

Nem marad sokáig így se..

2023. febr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 eves hutore meg kene lenni garancianak.
2023. febr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ajtaját próbáltad becsukni pár órára? Úgy hatékonyabb;)
2023. febr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Van gari de csak hètfőn hívható az ügyfèlszolgálat, gondoltam hátha van tipp addig.
2023. febr. 18. 10:57
 6/9 anonim ***** válasza:

ha hosszú idejig nincs bekapcsolva a hűtő


utána kb min fél nap kell hogy beálljon üzemi hőmérsékletre...

2023. febr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeség amit írok, de pl az én hűtómnek (samsung) van egy "vakáció" üzemmódja, akkor csak a fagyasztó működik. Erre az üzemmódra van egy gombsor a hűtő tetején. Nem lehet,hogy véletlenül neked is valami hasonló funckió kapcsolódott be ?
2023. febr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ja nincs már gari, 2 éve és pár hónapja van meg, lejárt nemrég... Tipikus.


Nem vakáció üzemmódos, és sajnos folyamatos üzemben szállt el belőle a hideg, először egy órára kapcsoltam ki, utána fél napra, most megy egy napja, de hűteni nem hűt, a fagyasztó továbbra is tökéletesen fagyaszt.

2023. febr. 18. 21:03
 9/9 A kérdező kommentje:
Típushiba volt, ez a fránya alkatrész 2-3 év alatt adja meg magát. Csukott szemmel cserélte, 15 ezer, 5 perces művelet.
2023. máj. 24. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!