Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A mosó-szárítógép tényleg...

A mosó-szárítógép tényleg hamarabb tönkremegy?

Figyelt kérdés
Olyan gépet akarok venni ami mosni és szárítani is tud. De ismerősök mondták hogy ne mert hamar tönkremegy. Kinek mi a tapasztalata erről? Hamarabb tönkremegy mint egy sima mosógép?

2023. febr. 28. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Ha az üzemórát nézzük, akkor többet fog menni, mint két gép külön-külön, tehát hamarabb elhasználódik. Ráadásul ezeknél a mosási és szárítási kapacítás nem ugyanaz, vagyis ha a mosogépet megtömöd, akkor szárítás előtt kb a felét ki kell szedni, szóval még tovább is fogsz mosni mint két külön géppel.
2023. febr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Illetve a szárítás funkció sokkal energiaigényesebb es gyengébb,mint a kulön száritogépnek. Én most vettem külön.

Egybe akartam, de sokat utanaolvastam, azutan döntöttem igy. Helyhiany miatt lett volna egyben, de egymásra lehet őket tenni kerettel.

2023. febr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En nem tudom, hogy hamarabb tonkremegy-e, de hogy maceras hasznalni, az biztos.

Helyhiany miatt a regi lakasunkba mi ilyet vettunk, de 2 ev utan inkabb el is adtam.

Az volt a bajom vele, hogy nemhogy a mosogepet megtomni nem lehetett, bar ugye egyebkent se illik tele dobbal mosni, nem tesz jot neki...de ha fel adagot is raktam be, meg abbol is ki kellett venni, hogy normalisan, szepen megszaradjanak a ruhak. Bar az lehet a gep hibaja volt, hogy tenyleg csak keves ruhat tudott szaritani, az ujabbak mar lehet egy fokkal jobbak ennel.


De en nem szeretem a plusz munkat, meg hogy akkor a vizes ruhak alltak csak ugy 2 oraig, mire be tudtam tenni az ujabb adagot. Ennel meg teregetni is egyszerubb volt, mert egyben megcsinaltam, nem vartam semmire.

2023. febr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elromlik bármelyik része az egybegépnek mindkettőt elveszíted, míg ha csak a szárítógép romlik el mosni még tudsz, ha meg a mosógép akkor kézi mosás után tudsz szárítani. És igen, mivel a motor többet jár hamarabb eléri az élettartama végét. Arról nem is beszélve, hogy hőszivattyús egybegépet nem láttam, legalábbis akkor amikor én vettem, a hagyományos pedig annyi energiát zabál, hogy rezsicsökkentve is rámegy a gatyád, hát még anélkül (hacsak nem tudod éjszakai áramra kötni, de az macera, mert a legtöbb gép nem fix bekötésű, éjszakaira meg csak olyat lehet).
2023. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Samsungom volt. Az élet úgy hozta, hogy 4 unokánk árván maradt és mi lettünk a gyámok. Kb. 7 év után adta be a kulcsot a gép, de addig napi szinten használtam, néha 2-3 adagot is mostam. Ha az üzemidőt nézem, a dupláját ledolgozta.
2023. márc. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!