Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan kell szétszedni a...

Hogyan kell szétszedni a Nespresso C90 kapszulás kávéfőzőt ?

Figyelt kérdés
Feltehetően pattintós fülek vannak rajta valahol, csak nem tudom hol és hol érdemes elkezdeni. Mintha már sikerült volna megrepesztenem az egyik oldal alsó részét.

2023. márc. 5. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
2023. márc. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket, de nem tudtam zöldágra vergődni vele. Egyrészt az én angolom maximum arra terjed ki, hogy szépen megfogalmazott szöveget el tudok olvasni, de az élő beszédet nem tudom megérteni.

Már a kapszulát benyomó és a burkolatot rögzítő fém kart sem tudtam leszedni, arra sem jöttem rá, hogy milyen csavarhúzó kellene hozzá. A készülék alján levő, mélyedésekben elhelyezkedő csavarok (?) kiszedéséhez szükséges szerszámom sincs. Eleve nem tűnnek hatlapfejű csavarnak, így még ha közönséges csavarhúzó közepét felréselve sem fűznék hozzá nagy reményt, hogy sikert érjek el.

2023. márc. 6. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Kapcsold be a feliratokat és a magyar fordítást.
2023. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Feladtam a kísérletezést.

Ma órákon át reszeltem egy csavarhúzót, hogy az alul levő csavarokat ki tudjam szedni. Nem tudtam kiszedni őket. Végre találtam egy olyan torx bitet, amivel a kengyelt rögzítő 2 csavart ki tudnám csavarni, de csak az egyiket sikerült.

Végképp feladtam és meghirdettem eladásra a Vaterán.

2023. márc. 7. 20:49
 5/5 anonim válasza:

A Nespresso C90 kávéfőző kapszulás részének szétszedéséhez először a víztartályt kell eltávolítani az alsó részről. Ezután a főzőegység felső burkolatát is eltávolíthatod. A burkolatot néhány csavarral rögzítik, ezért egy csavarhúzó segítségével ki kell csavarni őket.


Miután eltávolítottad a burkolatot, a főzőegységet is eltávolíthatod. Ez előtt azonban érdemes eltávolítani a lecsepegtető tálcát, amely a kapszulákat fogja fel, és a tálcába eső kávét is elvezeti.


A főzőegység nyitott oldalánál találsz egy pár bilincset, amelyeket el kell pattintani ahhoz, hogy eltávolítható legyen a belső mechanizmus. Ha ezt megtetted, a főzőegységet kiemelheted, és szétszedheted.


Fontos, hogy az eszköz szétszedése előtt mindig győződj meg arról, hogy leállítottad és kikapcsoltad a kávéfőzőt, és hogy az alkatrészeket óvatosan kezeled, hogy ne okozz további kárt az eszközben. Ha további segítségre van szükséged, érdemes lehet felkeresni egy szakszervizt vagy a gyártó ügyfélszolgálatát.

2023. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!