Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Álló porszívó sok állat mellé?

Álló porszívó sok állat mellé?

Figyelt kérdés
Álló porszívót keresnék, lehetőleg max 50 ezer ft értékben, ami elbír 5 cicáknak a szőrével is, mivel az előző porszívóm sajnos siralmasan rossznak bizonyult. Esetleg Lidl /Aldi porszívója? Minden tapasztalat érdekelne

2023. márc. 21. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Aldi porszívója 1 cica szőrével és a hajammal sem bír el. Szerintem álló erre nem is jó, valami erősebb kell oda.
2023. márc. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Állóporszívó sosem lesz olyan jó, mint egy hagyományos. El kell engedni.
2023. márc. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha elengeded akkor felborul :)
2023. márc. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez van:


[link]


De egy rovidszoru tacskom van, aki igaz, hogy allandoan vedlik, de azert gondolom megsincs annyi szor,mint nalatok.

Ez a porszivo tulajdonkeppen tenyleg csak arra jo, hogy naponta gyorsan atszaladjak vele a hazon, szonyegek nelkul, szonyegekkel nem birna el, de nalunk egy sincs, szoval nekem ez nem volt szempont.

Ezen kivul heti egyszer szoktam a normal porszivommal porszivozni.

Es szivja a koszt, latom a tartalyaban, na meg a foldon is, hogy nem szoros :D

Szoval mukodik, az teny, de kell egy hagyomanyos porszivo is melle.

2023. márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Nem álló porszívó kell, hanem állat porszívó.

Régebben láttam, Index-fórumon van egy porszívó szaktopik, ahol elég jól értik ezt a témát, mi kell állathoz stb.

2023. márc. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát a mostani ami nem ér semmit, az "sima" porszívó, ráadásul állatok mellé volt javasolva, de konkrétan a sima koszt sem szívja fel, borzasztóan gyenge...

Akkor az álló porszívó ugyanilyen lenne valószínűleg?

2023. márc. 22. 00:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy jó hagyományos porszívó a legjobb.

Nekünk Fieldmann van és nagyon jó, 20 literes.

[link]

Az állók a közelükbe se érnek, azok olyanok mint a morzsa porszívó.

2023. márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
a mi porszívónk rohadt jól bevált.. vagy 15 éve megvan :D nagyon jól szív.. nagyon praktikus.. több részes.. egy hátránya van giganehéz. Philips triatlon 2000 turbo system. öregem ez már 10 szer beszívta a földön hagyott gatyámat is. odaver! holmi szötymödék szőrszálakkal elbánik.
2023. márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
érdekes hogy 15 éves hűtők, mikrok, porszívók sokkal jobban bírják mint amik 3-4 éve léteznek :D nem furcsa? -.-
2023. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!