Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Media Markt-ban vásárolt mini...

Media Markt-ban vásárolt mini grill sütőt kipróbálás után visszavesznek?

Figyelt kérdés
Párommal rájöttünk, hogy egy egyszerű pirítós készítő több hasznunkra válik. A mini szendvicssütő egyszer volt kipróbálva aznap mikor megvettük, nincs probléma vele.

2023. ápr. 15. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Hacsak nincs vele gond. Bebacna, ha mindent visszavennének kipróbálás után. Ha jól működik, csak hát mégsem vált be nektek, az a ti bajotok.
2023. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
azt nem tudom hogy magyarorszågi media markt hogy viszonyul ehez de ma voltam egyik nėmetorszågi media marktban ės rengeteg olyan termék volt kint le ėrtėkelve amit måsok vissza hoztak. mert nem tetszet nekik stb.
2023. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Online vásárlás esetén mindenképpen, 14 napon belül.

Egyéb esetben elég esélyes hogy nem.

Jófogáson érdemes meghirdetni.

2023. ápr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Boltban vásárlás esetén nem kötelességük. Főleg, úgy nem, hogy már összefröcsköltétek...

Tegyetek egy próbá, aztán meglátjátok.

Ilyen a tipikus impuzusvásárlás...

2023. ápr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Online rendeltem meg a boltba, elmentem érte és ott fizettem ki.

Majd utána érdeklődök.

2023. ápr. 16. 09:45
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Ebben az esetben megillet a 14 napos ellási jog!

Kérdés, hogy az összemaszatolás miatt visszaveszik-e.

Alaposan takarítsátok le!

2023. ápr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
Aki lepontozott (nem baj, van elég, nyomjátok csak a pirosat :D) attól kérdezném, hogy megsütné-e a kajáját egy olyan cuccban amit ki tudja, hogy kicsoda vett meg, hazavitte, a kocsiban ráhugyozott a kutya, otthon meg a retkes konyhában 3x leejstették, beletörölte a taknyát a gyerek, végigszaglászta, hugyozta a kiskutya, utána 4x beleégették a fagyasztott csirkemellet, aztán visszavitték, mert csak. Te meg örömmel megveszed és sütögetsz a mindentől óvott gyerekednek benne... Én sem...
2023. ápr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Használt terméket nem kötelesek visszavenni és ahogy a Media Marktot ismerem, nem is fogják, ha ezt kifejezetten elmondod. Teljes joggal.
2023. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nyilván minden kis rést kipucolnék benne, nem adnám vissza retkesen:DD
2023. ápr. 17. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!