Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen márkájú háztartási...

Milyen márkájú háztartási gépet vegyek? (mikró, beépíthető sütő, indukciós lap)

Figyelt kérdés
Electrolux, Gorenje és Whirlpool gépeket néztem. A sütőnél pirolitikus tisztításút keresek. Az indukciós lapból 5 zónás lenne a legjobb, de azt csak Electroluxból találtam eddig. Mikróból pedig lenyitható ajtós a cél. Érdekelnek a tapasztalatok és bármilyen tanács :D

2023. máj. 29. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Amit meg bírsz fizetni.
2023. máj. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A Teka sütők nagyon jók.
2023. máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

nálunk sütő, főzőlap electrolux. mikró samsung.

a sütő pirolitikus! szeretjük!

nem volt drága, viszont a mikró durván drága volt, ezért lett samsung. páraelszívónk nincs! szerintem felesleges!

2023. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Mikrót passzolom,szerintem felesleges.esetleg ha valami folyadékot kell melegíteni, arra jó..

2023. máj. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a Whirlpool-t törölném a listáról, elég rossz minőségűek. Szóval sütőből a Gorenje-t választanám, ez elég jó minőségű. Ha indukciós főzőlapból 5 zónás kellene, és csak Electroluxot találtál, akkor azt vedd meg. Mikróból szerintem csak olyan lenyitható ajtajút találsz, ami beépíthető. Ebből Bosch-t vennék.
2023. máj. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem az összes háztartási gépem elektrolux, durván a közép árkategóriából származik mindegyik. 1,7 millót költöttem el rájuk 2022.11-ben.

Én a vizes sütő tisztítósat vettem, hát az semmire sem való..., de maga a gőzsütő nagyon jó.

Hűtőt nem tudom ajánlani, nagyan zajos. A 10 éves samsung nagyságrendekkel csendesebb volt, de már ezek is hangosak. Most a Bosch hűtők a csendesek de ez már a 400000-es kategória, én meg 330000-ért vettem.

Mosógépem 2 hét után nyikorogni kezdett, de amíg nem lépi át a gépkönyvben lévő max dB-t addig nem cserélik ki a dobot.

Nagyon mocsok a garanciális szerviz ügyintézésük, nézz csak utánna.

Elektrolux =AEG.

Szomszédom Bosch gépeket vett, és nagyon jól tette! Mikor elromlik neki valami nem azt nézi a szervíz, mit miért nem cserélnek ki, hanem gyorsan megjavítják.

2023. máj. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Most vettem Whirlpool crispes beépíthető mikrót, 160 ezer forintért 3 hetet bírt.
2023. máj. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7: 3 hetet bírt és 160.000 forintért vetted? 🤯 Minőség...
2023. máj. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7) az mit jelent?Gyári hiba, kicserélték?Vagy az elektromos hálózat nem bírta?Ezt megnézte a szakember bekötés előtt?
2023. máj. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ha megtudod fizetni akkor csak is a bosch nalunk 15 eve semmi baja se a sutonek se a mosogatogepnek nem ugy mint a whirlpool ami birt kb 4 evet
2023. máj. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!