Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógép tulajdonosok,...

Mosogatógép tulajdonosok, miért maradnak szemcsék a poháron?

Figyelt kérdés

Egy ideje a poharakon, tányérokon rászáradnak valami apró szemcsék. Valószínű a mosószer. Mit lehet tenni ez ellen? Volt már ilyen nálatok. Só van benne, próbáltam ecetet önteni az öblítő helyére is.

Köszi


2010. okt. 18. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Én még soha nem tapasztaltam ilyet.

Egy tipp: nem lehet, hogy lejárt a mosószer szavatossága?

(lehet, hogy butaság, de ez jutott hirtelen eszembe)

2010. okt. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt írta, hogy a gyártástól számított két év. Gyártási év a doboz. Sajna nem találtam. :) De ez a mosogatószer most váltott nevet nem rég, szóval új doboz, akkor szerintem még nem járt le. :) Lehet nem csak nevet váltott, ha nem már nem is olyan jó. :S
2010. okt. 18. 12:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Amióta nem rakok öblítőt, azóta csillognak a poharak. Pont azt akartam tanácsolni, hogy rakj helyette ecetet. De így a mentő ötletem, hogy tablettát se rakj bele, attól s csillogni szokott... Mármint a hiányától. ;-)
2010. okt. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már csak fél tablettát teszek bele, de így is olyan marad. :S
2010. okt. 18. 13:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne tablettát, hanem por alakút használj, és abból is csak keveset.
2010. okt. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam, hogy van por is. De akkor kipróbálom majd. Köszi!
2010. okt. 18. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!