Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szevasztok. A hűtőszekrény...

Fehérvári013 kérdése:

Szevasztok. A hűtőszekrény ajtaján (alul) lévő "ajtópolcnak" a tartója kitört. Szerintetek hogyan tudnám ezt megoldani anélkül, hogy kicserélném magát az egész ajtót....?

Figyelt kérdés

jún. 3. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezért az egész ajtót ne cseréld.

Keress egy hűtő szerelőt van neki ilyen.

jún. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi tört ki tulajdonképpen? Maga a fehér ajtóburkolat tört el, a rajta lévő fül? Azt nem lehet cserélni. A műanyaghoz tudsz éppen csavarozni lemezcsavarral, de nem lesz túl erős. Az átmenő csavar az egyetlen kellő erősségű megoldás, de az meg már azért elég szörnyű kinézetű.
jún. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én fábol kifaragtam nagyjábol a letört fület,és valami jó ragasztúval odaragasztottam.ahonnan letört ott sajnos csak hőszigetelő anyag van kicsit plusszosra kellett a fafület kifaragni, hogy beleérjen bőven abba a puha hőszigetelőbe.ha helyes fiatal csajszi vagy, egy jó vacsoráért megcsinálnám neked.
jún. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Milyen ragasztóval érdemes hűtőszekrény fagyasztó rekeszét megragasztani?

INDESIT hűtőszekrény alsó 3 rekeszes fagyasztó szekrényének egyik rekesze eltörött, konkrétan az előlapja letörött róla. A rekeszt kiveszem a fagyasztóból, megmosom, megpucolom, megszárítom, hagyom szobahőmérsékletűre felmelegedni, hogy ne legyen fagyott merev. Arra...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!