Fehérvári013 kérdése:
Szevasztok. A hűtőszekrény ajtaján (alul) lévő "ajtópolcnak" a tartója kitört. Szerintetek hogyan tudnám ezt megoldani anélkül, hogy kicserélném magát az egész ajtót....?
Figyelt kérdés
jún. 3. 16:36
1/3 anonim 



válasza:




válasza:Ezért az egész ajtót ne cseréld.
Keress egy hűtő szerelőt van neki ilyen.
2/3 anonim 



válasza:




válasza:Mi tört ki tulajdonképpen? Maga a fehér ajtóburkolat tört el, a rajta lévő fül? Azt nem lehet cserélni. A műanyaghoz tudsz éppen csavarozni lemezcsavarral, de nem lesz túl erős. Az átmenő csavar az egyetlen kellő erősségű megoldás, de az meg már azért elég szörnyű kinézetű.
3/3 anonim 



válasza:




válasza:én fábol kifaragtam nagyjábol a letört fület,és valami jó ragasztúval odaragasztottam.ahonnan letört ott sajnos csak hőszigetelő anyag van kicsit plusszosra kellett a fafület kifaragni, hogy beleérjen bőven abba a puha hőszigetelőbe.ha helyes fiatal csajszi vagy, egy jó vacsoráért megcsinálnám neked.
Kapcsolódó kérdések:
Milyen ragasztóval érdemes hűtőszekrény fagyasztó rekeszét megragasztani?
INDESIT hűtőszekrény alsó 3 rekeszes fagyasztó szekrényének egyik rekesze eltörött, konkrétan az előlapja letörött róla. A rekeszt kiveszem a fagyasztóból, megmosom, megpucolom, megszárítom, hagyom szobahőmérsékletűre felmelegedni, hogy ne legyen fagyott merev. Arra...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




