Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen gőztisztítót vegyek?...

Milyen gőztisztítót vegyek? (kézit, és nem túl drágán) Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom a zuhanyzót kitakarítani normálisan. Régóta panaszkodom és most vennének ajándékba egyet nekem, csak mondták válasszam ki melyiket. Tehát fugákra, apróbb helyek kitakarítására (vízkő) kellene, nem sütő, meg zsír takarítására
2010. dec. 13. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezektől a kézi "hulladékoktól óvnálak!Ismerősöm vett barkács áruházban neveset majd 25 ezer Ft-ért sz@rt sem ért! se gőzereje se gőzmennyisége nem volt hamar elromlott.Nekem Lux van használtan Pl. vaterán vettem igaz 40 ezerért de örök darab olyan mint egy kisebb porszívó de ereje és gőzteljesítménye nem hasonlítható össze,ja és gőzölös vasalóval egyyütt az árban!
2010. dec. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!