Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Alkalmas-e a mutatós páratarta...

Alkalmas-e a mutatós páratartalom-mérő /akvarisztikai/ a szoba páratartalmának HITELES mérésére?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondoltam :

[link]


2011. jan. 25. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: mit értesz az alatt, hogy hiteles? Mert most kiderült, hogy a Párizsban őrzött, platina -irídiumból készült 1 kg tömegű etalon 1 kg-os 5 milliomod grammal eltér a hitelestől. Ilyen hitelességre gondolsz, vagy abszolútra. Ha abszolútra gondolsz, akkor a Planck állandóval kell számolnod.
2011. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem,a digitális páratartalom-mérőkhöz képest olcsó ára(1200 ft körül) gondolkodóba ejtett,hogy ha ilyet veszek,a valós értéket fogja-e mutatni a szoba sarkában?
2011. jan. 25. 17:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen kellene hasonló célra, hol lehet kapni? Auchannn stb.?
2011. jan. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szegeden akvarisztika boltban láttam.
2011. jan. 26. 12:25
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Digitális hő, és páratartalommérő. 1000.- /db

2011. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!