Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Háztartási gépek

A kérdés

Indukciós főzőlapot vennék, melyiket válasszam?

Az alábbi márkák termékeit találtam meg az ideális árfekvésben: Fagor, Zanussi Electrolux, Whirlpool, Indesit, Teka. Melyiket javasolnád?

2011-03-21 17:43  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Parlai József nevű felhasználó válasza:

Én szerintem AEG főzőlap HK 654070 XB nekem olyanom van otthon. Teljesen korrekt árban, readásul, nagyon jól működik:)

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2011-03-21 17:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez tényleg olcsó és kerámialaposból ezt választottam volna, de INDUKCIÓST keresek.

# 2/3Időpont 2011-03-21 17:58 Privát üzenet
Most néztem meg a mienket. Az van ráírva terméknévként: Go.Proline ( GD1001) Én nagyon szeretem, mert gyors, mint a villám. Az asszony nem használja, mert rengeteg régi lábasa van, és azt mind el kell használni. Pedig van 3 készlet vaslábas is, ami még nylonban van. Kuktától kezdve a legkisebbikig mindenféle van, de még ki se csomagolta őket.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2011-03-24 00:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Próbált valaki újraprogramozni indukciós fözőlapot?
Indukciós, vagy félig villanyos főzőlapot jobb venni? Kinek milyen van? Érv, ellenérv, stb.
Indesit gépet érdemes venni? Indukciós főzőlapot vennék, de nem ismerem a márkát? Melyik országban gyártják?
Hol tudnék 0%-os thm-mel indukciós fözölapot venni hitelre?
Lehet úgy használni az indukciós főzőlapot, hogy a mágnesességet egy ráhelyezett vaslappal oldom meg?
Tekás vagy Zanussi indukciós főzőlapot vegyek? Teka sütőről valakinek tapasztalata?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Háztartási gépek rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu