Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan/honnan szerezhetnék be...

Poltergeist84 kérdése:

Hogyan/honnan szerezhetnék be REGAL - AIRCON RG-9 NK típusú Split klímához leírást? Nemrég költöztem egy helyre, és itt ilyen van, de nem sokmindent tudok róla a bekapcsoláson kívül. Google-t próbáltam, eredménytelen.

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress meg egy szakboltot, szakszervízt. Hátha tudnak segíteni. Ha nem is egy leírással, de elmondhatják mi micsoda.
2011. máj. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


Ha van távirányító, akkor elkezded nyomogatni a gombokat.

A be- kikapcsoló gomb viszonylag nagy szokott lenni.

Kell rajta lennie egy LCD kijelzőnek, + és - jelzésű gombnak, ezzel lehet a hőmérsékletet és a működési időt fél óra időközzel beállítani.

Kell lennie rajta "mode" gombnak, amivel a hűtést, fűtést, páramentesítést, csak légkeringetést funkciók közül tudtok választani.


Remélem tudtam segíteni.

2011. máj. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na igen, ezek azok a funkciók, amik ugyan rajta vannak, csak nem voltam biztos benne melyik-melyik. A fűtést, meg a hűtést, és a sima ventillátort is tudom. De van egy csepp jel, és van egy háromszög jellel jelzet mód is, plusz az elalváskapcsoló beállításáról (sleep timer) fogalmam sincs. Mindenesetre köszi.
2011. máj. 24. 08:23
 4/5 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


A csepp jel az a páramentesítő funkció, a háromszöges ikon meg, ha jól emlékszem a bemutató üzemmód ikonja, aminek az a lényege hogy a funkciók működését bemutassa.

Legalább is amikor szórakoztam ezekkel, akkor a doksiban ez volt leírva, anno.


Üdv!

2011. máj. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 D.O.81 ***** válasza:

Ez lemaradt:

Ha jól emlékszem az elalváskapcsoló (timer) egy gomb, amit addig kell nyomogatni, amíg fél órás lépésekben el nem érjük a kíván kikapcsolási időt. Ez átfordulós rendszerű (emlékeim szerint). Ja jut eszembe van annak a szerencsétlen gépnek még alvás üzemmódja is, amikor a ketyere a ventillátor fordulatszámát minimálisra csökkenti, és azt hiszem még mellette a légterelőt is mozgatja.


Remélem tudtam segíteni.

2011. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!