Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Felültöltős mosógépnek hogy...

Felültöltős mosógépnek hogy lehet szépen kitakarítani a mosószer- és öblítőadagolóját?

Figyelt kérdés
2008. febr. 20. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom neked milyen géped van, hol van rajta az adagoló. A miénket az ajtón, és azt onnan le lehet pattintani. Én az leveszem, a kádba engedek vizet, abba domestos vagy flóraszept és úgy hagyom állni majd jól leöblítem és áttörlöm. Mindíg szép fehér lesz.
2008. febr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
AEG gép, és az ajtóján van az adagoló. Addig oké, hogy lepattintom, de az istennek sem tudom rendesen kimosni, pedig "áztattam" már Domestosba, de nem lett szép tiszta. A mosószeradagolót még nagyjából ki is tisztítja, de az öblítős rész elég gusztustalan. :S
2008. febr. 20. 21:59
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Próbáld meg üvegmosóval, arra tegyél domestost és úgy. nem tudom nekem mnindíg sikerült.
2008. febr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
94%
Vízkőoldó és áztatás!
2008. febr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A mosószeradagolót ki tudom tisztítani, bár az nem is lényeges, mert folyékony mosószert használok. Az öblítőadagolót hiába áztatom nem jön ki belőle az a trutyi, az üvegmosó pedig nem fér bele. Vízkőoldót egyszer öntöttem bele, lemarta a műanyagot és ha valami fehér/halvány színű öblítőt használok, nem lehet látni a kis műanyag ablakon kereszül, hogy meddig van töltve.
2008. febr. 22. 09:14
 6/10 anonim válasza:
100%
Nekem is ez a bajom, éppen mint a kérdezőnek! Ahovő az öblítőt öntöm elg csúnya! :)) Próbáltam már én oda benyúlni rossz fogkefével is, de hiába, nem tudom, hogy mi csináljak!
2008. febr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok.Nekem sikerült!:)Hideg zsiroldoval!Well Don Kft Komárom.Sárga-zöld csomagolásu.Sok sikert:)
2008. febr. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
91%
Nekem is ez volt a bajom. Én a végén kidobtam és vettem (8000 Ft-érT!) újat. Ez a zsíroldós lehet, hoy beválik, hisz az a trutyi elég "zsíros" állagú.
2008. máj. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A hideg zsíroldó tökéletesen bevált, nagyon szépen kitisztította, most olyan, mint újkorában. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Én benne hagytam kb. fél napig, aztán jó meleg vízzel átöblítettem.

8000 Ft-ért pedig biztosan nem vennék újat, mert így sem egy 60-70000 Ft-os mosógépről van szó, úgyhogy...

2008. máj. 6. 09:08
 10/10 anonim válasza:
100%
van az oldalán 2 pöcök amit ha benyomsz szétnyílik
2010. jún. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!