Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Aki már rakatott össze egy jó...

Aki már rakatott össze egy jó számítogépet és téll jó azt mennyiér rakatta össze? Kb ienre gondolok: Ram:2gb v 4gb Videokari:4. 0 Proci:4 magos és egy jó alaplap<--- ez ha összerakatnám mennyi lenne?

Figyelt kérdés
Most rakatnék össze rakatni egy jó gépet de de nem tom hogy egy ien gép mennyi lenne
2009. márc. 31. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Amit leírtál az olyan 80-tól 200-ig terjed.

Ennél konkrétabban kellene leírnod milyen alkatrészeket szeretnél...

2009. márc. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a [link] oldalon keresztül rakosgattam össze (magam válogattam ki az alkatrészeket, amiket kompatibilisnek írt a gépösszerakó, nem hagytam rájuk), remek gép, kiszállítással együtt volt úgy 110ezer, hogy még anyukám bevírusosodott gépét is megcsinálta, aki kihozta. Náluk nézd meg esetleg, én csak ajánlani tudom.
2009. márc. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!