Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógépemen nem fut végig...

Mosogatógépemen nem fut végig a program, elindítom és kb 10 perc után sípol. Kikapcsoltam újraindítottam (még a tablettát sem nyitotta ki) megint 10 perc után besípolt. Harmadszorra végig futott. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
4 havonta tisztítom, mindent átnéztem rajta. A szűrők rendben vannak, a lapát nem akadt el semmiben. Most már kb ötödszörre csinálja ezt. Mitől lehet? Járt már valaki így?
2011. aug. 2. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Lövésem sincs... :\ Ha garanciás akkor szerelő! Ha nem, akkor pedig egy ismerőst kell megkérni, aki ért hozzá és ingyen megnézné. Tuti, hogy valami baj van vele, ez nem természetes.
2011. aug. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem volt már ilyen bajom vele túl sokáig engedi be a vizet utána meg ki és sípol... mi a márkálya? akkor többet mondanánk számold meg hányat sípol én nekem ki kellett mernem a sótartálybol a vizeté s a a rövid progin elindult akkor végigmostam azóta jó de ne teljesen merd ki a vizet csak egy picit kb a feléig irj tipusrol és többet took segiteni
2011. aug. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Whirpool 6 megpróbálom azért ezt is amit mondtál, köszi
2011. aug. 3. 08:59
 4/6 anonim ***** válasza:
igen enyim is whirlpool adp sorozat azt csináld meg és elvileg jó lessz
2011. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 D.Andi75 válasza:
Lehet, hogy csak kifogyott a sótartály. Próba szerencse...
2011. aug. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak nagyon köszönöm, eddig nem volt időm válaszolni.. Sóhiánya volt és nem jelezte ki, feltöltöttem és azóta semmi probléma.
2011. aug. 31. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!