Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Porszívómotorból mit lehet...

Porszívómotorból mit lehet házilag csinálni?

Figyelt kérdés
Van 3 db régi porszívóm,évek óta nem használjuk őket,mert van jobb,meg újabb.Gondoltam jó lenne velük csinálni valamit,hogy ne foglalják a helyet.Vagy dobjam ki őket?
2011. aug. 22. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
dobd
2011. aug. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Papírnehezéket XD
2011. aug. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
xD
2011. aug. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tedd fel a netre, és add el. Van az a pénz, amiért megszabadítanak tőlük.
2011. aug. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egy rohadtgyors ventilátort pl lehetne belőlük csinálni... esetleg lehet még csónakmotort, bár ahhoz elég hosszú tyukbél kellene, esetleg kisköszörűt.
2011. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:D
2011. aug. 22. 11:54
 7/9 anonim ***** válasza:
egy új porszívót? XD
2011. szept. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 boldogblog válasza:

Én anno a Rkettya porszivóból igazi torló sugaras hajtóművet csináltam! No! eddig volt a felvágás. Maga a cucc roppant egyszerű. Kell egy primitiv porlasztó, ( [link] Kb ezt csináltam rá, csak úszó és pillangó szelep nélkül. A benzin adagolása vékony cső áteresztő képpességével volt szabályozva. A tank az egy kb 1 dl. műanyag üveg volt.

Amikor a porszivó beszivta a keveréket, a motorban lévő szikra begyújtotta. Félelmetessen dübörgő kb 1-2 méteres lángú hajtómű lett belőle. Csak a másodszori alkalommal nem vártam meg, hogy kifogyjon a benzin. Leállitotta és vissza égett. Egy jó 2 méter átmérőjű tűzgolyót képezve elhanvadt. Szóval kicsit veszélyes, de azért jó volt. Lehet össze dobok mégegyet. De, ha te is ki próbálod és megégsz, akkor én előre szóltam! Ne tedd! VESZÉLYES!.

2011. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 boldogblog válasza:
Végső esetben szétszedheted és a szinesfémet leadhatod. Az ereco veszi a legjobban. Adó kártyát vigyél! [link]
2011. szept. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!