Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tapasztalatok a Zanussi és a...

Tapasztalatok a Zanussi és a Electrolux hűtőkről? Nálatok melyik vált be jobban?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
ELECTROLUX :)
2011. szept. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kár hogy a legfontosabbat kihagytad a csoportból, az AEG-et, ugyanis az a legjobb.
2011. szept. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 vaszily katalin ***** válasza:
SNAIGE CLASS A:ERE SZAVAZOK 8ÉVES. MÉG NEM IS KÖHÖGÖT.SHARP MIKRO A TETEJÉN SZINTÉN EGY IDÖSEK S KUTYA BAJUK NEM VOLT.
2011. szept. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A jászberényi Electroluxnál dolgozom. Látni kéne a gyártását. Magyarul szarnak a minőségre, nekik csak a mennyiség fontos. Nagyon sok olyan árut csomagolásra bocsájtanak, aminek van valamilyen hibája. Ezeket éppenséggel kívülről nem fogod meglátni.
2011. szept. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hűtőben a Zanussi is ugyanolyan jó. Ha magasabb kategóriát akarsz akkor inkább Bosch.
2011. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
na nekem a 4 éves siemens ből ment ki a gáz csak úgy magától a mai világban semmi sem jó szó szerint mindent összecsapnak nekem a szerelő mondta most electrolux a hűtőm lassan 2 éve lesz meg
2011. szept. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Jászay András válasza:
1980-ban vettem egy kétajtós elektrolux hűtőt. A válásnál a feleségemnél maradt (3 éve volt). Addig egyszer sem volt semmi baj vele, azóta nem tudom, volt-e.
2011. szept. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vicus61 válasza:
Ma már szinte mindegy melyik márkát választod hűtőgép esetében.
2011. szept. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!