Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit csináljak ha az Hotpoint...

Mit csináljak ha az Hotpoint Ariston ART109 típusú mosogépem nem zár le?

Figyelt kérdés
Mivel nem zár le amosóügép nem indul el mit csináljak, nem ad ki hibakódot sem mindent kiír de a lezárás nem történik meg.
2011. okt. 5. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:
én lecsaptam a tetejétés bevált nekem indesit van az egy rakás trágya haldoklik deénpórul jártam mert azthittük hogy a mosógép romlott el (felültöltős whirlpool most kb 5 éves a gép) és rossz volt A KONEKTOR A szerelő 35000 ret mondott javításra én megköszöntem letettem a ház alatti szuterinbe és ott ált és mikoor megvettük az indesitet nem ment és rájöttem hogy a konektor a szar most 2 ő és fél éves az indesit és sokat is használom csupa rozsda a teteje szarráment igaz nem is tartom karban sem mert időm sincs rá a mosnivaló meg sok nincs olyan nap hogy ne menne sajnos reggel van hogy meló előtt elinditom és bizony csak akkor tudok teregetni mikor hazaérek de ha beszarik felhozom a whirlpoolt az se gagyi mert van rajta 1 csomó funkció meg világít csak hát 2.5 éves volt a garancia jegye valahová eltünt és nem is a gép volt a rossz ha ez beszarik akkor felhozatom ez az indesit mé most is megy és a fenti szennyes tartó is tele van meg a lentibe is van még a gyerekektől meg nem várhatom el hogy mindent megcsináljanak csak takarítsanak ki és utána azt csinálnak amit akarnak bocsi hogy ennyit írtam de ez már kijött belőlem
2011. okt. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!