Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A villany vagy a gázbojler az...

ERDÉLYI LAJOS kérdése:

A villany vagy a gázbojler az olcsob vízmelegítő?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 14:20
 1/6 D.O.81 ***** válasza:

Szerintem a gázbojler.


Üdv.

2011. okt. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 JennyR válasza:
100%
Attól függ, van-e éjszakai áramod. Én most cserélem le a gázbojlert villanyra, és kérek éjszakai áramot az Elműtől. Szerintem árban nem lesz sok különbség, de sokkal kényelmesebb a villany.
2011. okt. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. okt. 11. 23:11
 4/6 vaszily katalin ***** válasza:
durván 90 böl megveszed a napkolektort s minusz 5 fokig igyen a melegviz.támasztoval tetötéri tulfojo tartájal,nyomásmenteset ha elég magas a tetöd.
2011. okt. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Egyértelműen a gáz az olcsóbb.A mienk igaz átfolyós rendszerű,nincs olyan kényelmes,mint a boyleres,viszont jól szabályozva bármeddig használva nem hűl ki,mint a villanyos és csak akkor fogyaszt,ha használjuk.
2011. okt. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Az elektromosnál az a ciki, ha éjszakai árammal üzemel, hogy mindig szappanozás után fogy el a meleg víz...
2011. okt. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!