Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Légtisztító készülék vásárlása?

Légtisztító készülék vásárlása?

Figyelt kérdés
Segítséget kérnék! Kislányom asztmás,és magunkon is érezzük,a levegő itt nálunk eléggé "koszos". Szeretnénk légtisztító gépet venni,de fogalmunk sincs,egyáltalán hogyan induljunk neki a vásárlásnak,rengeteg gép van,főleg olyan kéne,amelyik asztmás panaszokat enyhít.. Valaki tudna hasznos tanácsokat adni ebben a kérdésben? Vagy tapasztalatát megosztaná velem.. Köszi!!

2011. okt. 29. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Baromság, parasztvakítás a köbön, ne vegyél semmilyet.


Mondanám, hogy központi porszívó... de én se hülyültem meg, hogy kidobjak 200e Ft-ot.


Vegyetek egy vízszűrésű porszívót (Zelmer aquarius nekem tökéletesen bevált, kb 40e körüli) és most jön a lényeg, a gégecsövét cseréld ki egy 9-10 méteresre, a gépet meg tedd be a fürdőszobába. A rendszert megtoldhatod még a központiporszívó csövezésével, én ezt teszem éppen. Így a porszívó fixen a fürdőszobában, dekkol, semmi hang nincs, és nincs semmilyen szálló por sem!


ha nem hiszed, kunyerálj össze pár porszívó gégecsövet, ragasztószalaggal kötözd össze, és próbáld ki. Viszont becsapós, mert azt hiszed, hogy nem működik, ugyanis hozzá vagy szokva a zajhoz. :)

2011. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát erről a porszívós trükkről még nem hallottam. Volt alkalmunk kipróbálni egy bizonyos típusú légtisztítót,azután fogalmazódott meg bennünk hogy veszünk egyet mi is.. Mert bevált.. De az nagyon drága volt..
2011. nov. 3. 05:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Hiába veszel légtisztítót, úgyis ki kell nyitni az ablakot, mert a kilélegzett széndioxidot ki kell engedni.
2011. nov. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Basszus,este is csukott ablaknál alszunk.. :) Reggel meg szellőztetni kell így is,úgy is.. Ha van gép,ha nincs..
2011. nov. 3. 18:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki a szobai légtisztítót kitalálta... a légmosó meg egy pejoratív szóra hasonlít :)
2011. nov. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!