Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen márkájú felültöltős...

Milyen márkájú felültöltős mosógépet vegyünk? Milyen tapasztalatok vannak hibákat, időtállóságot illetően?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 16. 21:12
 1/8 anonim válasza:
100%
A zanussi az tartós, az electrolux és a whirpool az sokat tud és jó de azt már nem tudom hogy meddig bírja ki.
2008. ápr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Én nem vennék felül töltőst ujra!Worpool-om van ,5 éves és vannak vele gondok,a legnagyobb az,hogy nem viszi ki a tartából a mosóport!Néha az öblítőt se,ez elég kellemetlen.Barátnőmnek ugyan ilyen van,neki meg már nem melegíyti fel a vizet,6 éves a gép...
2008. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

A felültöltős sokkal jobb mint az ablakos,ugyanis a dob két helyen van felfüggesztve,míg az ablakosnál csak egy,így az még hamarabb tönkremegy.Illetve kevesebb helyet is foglal el.Édesanyámnak 14éves a Zanussija és semmi baja nincs vele.Nekem "wörpul" van,és nagyon meg vagyok vele elégedve.Tökéletesen kimossa az öblítőt és a mosóport is.A ruhák mindig szép tiszták.

Viszont bmit is veszel,azzal tisztában kell lenned,hogy manapság 5-6 évnél tovább nem fogsz tudni használni egy háztartási gépet,mert sajnos úgy gyártják őket,hogy valami tönkremenjen benne,így érdemesebb a legolcsóbbat venni,mer szinte biztos,hogy annyi idő múlva dobhatod is ki.

2008. ápr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
82%

Én is azt tudom mondani amit az előttem szóló, hogy a Whirpool,nem igazán jó. Nekünk kettő is van a családban, az egyikkel szintén az a probléma, hogy bennemarad a mosópor és az öblítő helyén pedig benne marad a víz. A másikat már javítani kellett, már nem tudom pontosan milyen alkatrészt kellett cserélni benne, de csörgött-csattogott mintha szét akart volna esni. Mindkettő 5-6 éves gép.

Szerintem a felültöltéssel nincs gond, de én a Whirpoolt nem ajánlom.

Egyébként a hétvégén készülünk mi mosógépet venni, de Whirpoolt biztos nem veszek.

De viszont a szerelő azt mondta nekünk aki bekötötte garanciába a gáztűzhelyet, hogy a Zanussi és az Electrolux is nagyon jó márka, mosógépben is. Nekem a gáz bevált és a hűtővel sincs semmi gondunk.

2008. ápr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a felültöltéssel nincs gond, de én a Whirpoolt nem ajánlom. Anyukámnak 5 éves és már párszor javítani kellett. Mivel nálik kicsi a fürdő így kád mellett van és már erősen rozsdásodik is.

Nekem Fagor van és tök szuper. Amúgy sok ismerősöm a zanussira electroluxra és a fagorra esküszik. De whirpoolt mindenki szidja. A felültöltös mellett sól hogy 2 helyen van felfüggeszteve. Az enyém elölt ötlöüs de ez nem probléma. Az hogy elöl vagy felül töltöst választasz azt szerintem a hely nagysága dönti el:-)))

2008. ápr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Szia! a szerelőnk azt mondta, hogy mindegy, hogy milyen gépet veszel, mert 5-6 évnél többet egyik sem bír ki. A mi zanussink ídőkapcsolója elromlott és csak 20.000 Ft lett volna a cseréje, amikor a gépet 5 éve 45.000 -ért vettük, tehát nem cseréltetjük ki, inkább veszünk egy újjat. Anyós Zanussija pont az 5 éves jotállási ídő után 1 hónappal döglött be, csapágycsere szintén 20.000FT-ért.


Ergo, mindegy, hogy milyen gépet veszel meg, mert 5-6 évnél tovább ugysem bírja, ha elromlik, akkor nem éri megjavitattni, jobban jársz, ha ujjat veszel.

2008. ápr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönjük a válaszokat! Zanussi lesz, felültöltős, 73000.-ért és csak 3 hónap múlva kell fizetni!A jövő héten már hozzuk is el. Sokat segítettetek, még egyszer köszi!
2008. ápr. 20. 18:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Divat szídni a régi szoci termékeket. De a HAJDÚ ENERGOMAT kb 30 éve megvan és hibátlanul működik. Az első 15 évét 4 tagú családunkban szolgálta, egy jó ideje csak apám használja, de semmi baja. Ja és nem vízkövesedik, pedig nem kalgonizálunk.
2010. febr. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!