Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mivel lehet a hűtő belsejét...

Mivel lehet a hűtő belsejét kitakarítani, hogy az antibakteriális bevonat ne sérüljön?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 22. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
szerintem ez nem bevonat ez egy filterami megszüri a levegöt, lehet plussz valamivel be is vonták. nekem is volt ilyen hütöm és tényleg a gyümölcs nem megrohadt hanem össze aszott. nagyon szerettem. és sima melegvizzel vagy mosogatószeres vizzel takarítottam.
2008. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

de a hűtő papírjaira az van írva, hogy semmiféle mosogatószert, és más vegyszert ne használjak, mert megsértem az antibaci bevonatot,viszont azt nem írja, hogy akkor mivel.... akkor nem tudom...

valahol hallottam hogy szódabikarbónás vízzel mossam le...

2008. ápr. 22. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!