Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szakmai szemmel mit gondoltok,...

Szakmai szemmel mit gondoltok, jó dolog a háztartásban egy szárítógép? Ha igen melyik a jobb opció kombinált mosó és szárító vagy csak külön a szárítógép?

Figyelt kérdés
Bármilyen egyéb pro vagy kontra érdekel ami a szárítóról szól. Köszi

#kombinált mosó- #és szárítógép
2012. máj. 28. 07:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szakmai szempontból, csak háziasszonyi szempontból válaszolnék. Ha nem tudsz hol teregetni, ha nem szeretsz túl sokat vasalni, ha gyorsan kell a száraz ruha, ha sok pénzed van villany számlára, úgy ebben az esetben nélkülözhetetlen. Én a külön mosó -és szárító gépet választanám, mert ha egyik elromlik, nem viszik vele a másikat a szervizbe. Ha kicsi helyed van, akkor válaszd az egybe építettet.
2012. máj. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a fogyastása nagy ezeknek a szárítógépeknek? mert nekem sokszor az az érzésem, hogy vasaláskor is elég nagy a fogyasztás.
2012. máj. 28. 07:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, h mit értesz szakmai szem alatt, mert én is csak gyakorlom a háztartásvezetést...

Szerintem felesleges, télen igaz kicsit lassabban szárad a ruha, nyáron viszont kitesszük a kertbe/ erkélyre (akinek van) és órák alatt megszárad.

A hely szerintem nem kérdés, mert ha szárítógépre lenne, akkor a hagyományos teregetés is megoldható.

Egyénként az első jól összefoglalta a szempontokat. És én is a két külön gépet választanám.

2012. máj. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt vannak hozzászólások a fogyasztásáról, nézd meg.

[link]

2012. máj. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat.
2012. máj. 30. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!