Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Zelmer márkával?

Figyelt kérdés
Úgy általánosságban érdekelne. Mi konkrétan egy fritőzt néztünk ki, de nem mertük megvenni, mivel bogarat ültetett belénk az, hogy egy lengyel gyártóról van szó.

2012. máj. 30. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy lengyel, egyet jelent a gagyival? Középkategória a Zelmer, van rá garancia és szervízháttér, mi baj lehet? Tefal nagyobb név, másfél-kétszer annyiba kerül, és nem tud többet az sem. (TEFAL-om van...)
2012. jún. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sok tapasztalatom nincs, de az internetet böngészve arra jutottam (Zelmer 13Z014 típusú kávéfőzőt nézegettem), hogy egy erős középkategóriás márkáról van szó, ami csupán annyit jelent, hogy vannak csúcskategóriás készülékei is, de sok felső kategóriás márkával ellentétben megtalálhatók kínálatában az olcsóbb készülékek is.


Az, hogy lengyel, nem tudom, miért lenne baj, hiszen Közép-Európában talán Lengyelországnak van a legerősebb ipara, ezért abszolút nem félnék ettől.

2012. nov. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!