Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Igaz lehet, hogy csak akkor...

Igaz lehet, hogy csak akkor biztonságos a mikró, ha a mobilt beletéve és megcsörgetve nem hallatszik a csörgés? /Persze zárt ajtó mellett és nem működés közben/

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 14:24
1 2
 1/14 anonim válasza:
71%
Én is sok helyen olvastam ezt. Nálunk két mikró van a családban, mindkettővel kipróbáltam, és sajnos szólt a telefon.
2009. júl. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A mikró akkor nem biztonságos (sérült), ha a mikrohullám a zárt ajtón keresztül is mérhető...

Ezt csak műszerrel lehet megvizsgálni!!!

(Szervizekben végeznek ilyen mérést.)


Szerintem az, hogy a mobil működik-e vagy sem a bezárt mikróban, semmit nem jelent!


Amúgy az a legbiztonságosabb, ha a mikrósütő működtetése közben ellépünk a közelből (eltávolodni 1 méteres távolságba), mert így ha esetleg "szivárog" a mikrohullám, akkor sem károsíthat minket. :D

2009. júl. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Miért kéne hogy biztonságos legyen a mikró?? Be akartok költözni v mi?:D
2009. júl. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
71%
Utolsónak:én most legszivesebben a fagyóba költöznék be,annyira melegem van....:D
2009. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
87%
Nem akarunk beköltözni, de azt se akarjuk, hogy kijöjjön a mikrohullám.
2009. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Jaj senki nem fog belehalni a mikorhullámba, ha ez így lenne, akkor már rég betiltották volna az összes mikrót, meg tömegesen halnának ki az emberek (szinte mindenkinek van mikrója otthon)
2009. júl. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Nem arról van szó, hogy tömegesen halnak meg az emberek, de lassan, észrevétlenül is árthat valami, és aztán a végén mondjuk rákot kapsz, de nem tudod mitől. És az iyesmiket nem szokták betiltani.
2009. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A mikró telefon, mítosszal kapcsolatban itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__haztart..


Olvassátok el mindenképp a 03-20 09:51-es választ. Elég érthetően le van írva a dolog.

2009. júl. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos az egész világ a pénzről szól. Néha kitalálnak olyan dolgokat, ami nem létezik, csak hogy vedd meg az ellenszerét, vagy azt mondják, hogy milyen tuti biztos dolog és milyen egészséges, csak hogy költsd a pénzed. Például (gyógyszer nevet nem mondok) van olyan gyógyszer hogy külön fejfájásra és külön menstruációs fájásra. Mind a kettő egyforma csak erre ez van írva arra meg az. A mikrónak is van hátul ütője, akárcsak az alkoholnak és a cigarettának. De mindig árulni fogják ezt is azt is. Pedig bevizsgáltan rossz mindegyik. Bármilyen mikróban hallani fogod a telefoncsörgést. És ez lényegtelen is mert a kaját meg úgy is megeszed
2009. júl. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez csak mítosz, de egyébként az, hogy te mennyire hallod meg a telefon csörgését, vagy meghallod-e egyáltalán, az a te hallásod minőségétől is függ, szóval én már csak emiatt se adnék ilyenre alapot.
2009. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!