Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Átlagosan hány percig megy a...

Átlagosan hány percig megy a mosogatógép?

Figyelt kérdés
AZ automatikus vagy normál programra gondolok, amit a legtöbben használnak szinte mindig. Mert most vettünk egy gépet és ennek 2,5 óra az automatikus hossza és nekem nagyon soknak tűnik.

2012. nov. 7. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

4-5 kg átlagos/enyhén szennyezett ruhákhoz kb másfél órás program a megfelelő. Amiből kb 25-30 perc a mosás, a többi idő pedig az öblítésre fordítódik.

Úgy vettem észre, hogy azokon a gépeken, amiken másfél óra az átlagos mosás,ott program hosszabbítási lehetőség van, pl. a mi LG-nken "Intenzív" gomb van.

Viszont némely Zanussi gépeket láttam, amiken ilyen hosszú egy sima mosás, hogy 2 vagy 2 és fél óra, viszont ezeken a gépeken pedig program idő csökkentése gombot láttam.

Egy biztos, találj olyan programot, ami kb másfél órás, mert átlagos 4-5 kg ruhához tényleg elég ennyi idő, nem kell 2 és fél óra.

Milyen gépet vettetek?

2012. nov. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még nem mértem soha, valóban elég hosszan megy, de: mikor a szárítószakaszba ér, továbbtekerem, azzal kb. 10 percet nyerek és áramot takarítok meg.
2012. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, bocsi, mosógépet olvastam :))
2012. nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Engem leginkább konkrét idők érdekelnének.
2012. nov. 7. 20:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Miénk Indesit


Napi progi (edények szennyezettségétől függően ) 1:40- 1:50 körül

Eco : 2 :20 perc (2:30 , ha nagyon koszosak)

2012. nov. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!