Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen laptopot érdemes...

Milyen laptopot érdemes vennem? Főleg szövegszerkesztőt és a netet használnám rajta.

Figyelt kérdés
A legfőbb feltétel hogy 120 ezer forintnál ne kerüljön többe, és legalább 3-4 évig jó legyen

2012. nov. 13. 21:15
 1/4 anonim válasza:
Èn is ilyet akarok venni, nekem az acer-t vagy asus-t javasolták. Karácsonyra lesznek is jò akciòk az euronixban, 110-130e ig elèg jòk vannak.
2012. nov. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 menta34 ***** válasza:
100%

Kis túlzással, amelyik tetszik azt megveheted. Szerintem baromság, hogy csak az X vagy csak az Y márka a jó.


Amit nézzél meg rajta:

- fényes vagy matt a kijelző. Nekem a matt jobban tetszik, a fényes talán hajlamosabb a becsillogásra.

- billentyű kiosztás. A létező legelkeserítőbb, ha az enter, a del, a backspace, stb. olyan kicsi vagy olyan helyen van, hogy szar használni. Próbáld ki.

- kamera - skype,stb. ha kell legyen

- usb száma, elhelyezése - nézd meg, gondold át, beteszel egy pendrive-ot, kényelmes lesz?

- fülhallgató csatlakozó. Van aki sosem használja, van aki mindig. Amelyik gépen elöl van az ritka idegesítő, ott lóg, útban van, stb.


Műszaki paraméterek attól függ, hogy laptop vagy netbook. (nagy vagy kicsi). Szöveget szerkeszteni és netezni szinte bármivel lehet :)

2012. nov. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menta34 már mindent leírt, én csak annyit tennék hozzá, hogy olyat válassz, amin minél több a garancia. Ha helyszíni garanciás az még jobb, megkönnyíti az életed. Mert ugye, ami elromolhat, az el is romlik! :)
2012. nov. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia a nagyon jó kis Lenovo Laptopokat találtam a Computer Imperum oldalán ( [link] ) és itt van a Lenovo B580 [link] /images/Lenovo_IdeaPad_B580_B950.jpg ez erre a célra tökéletessen megfelel ára: 109.990 Ft de van ennél 7000 Ft-tal drágább Laptop a Lenovo G580 és 116.990 Ft ez azért jobb mert még 120 ezer alatt van és még játékra is alkalmas
2012. nov. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!