Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a Tchibo Cafissimo kávégéppel?

Figyelt kérdés
Értem itt inkább a kapszulák használatára, mert az elég homályos... egy kapszul akkor egy csésze kávéra jó vagy hogy van ?

2013. jan. 12. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapszulából egy csésze presszó, vagy hosszú kávét tudsz készíteni. A kapszula utána kuka.

A kávé erőssége - értem itt a koffein tartalmát -, attól függ, hogy mennyi vizet főzöl át a kapszulán.


Persze, figyelmen kívül hagyva, hogy milyen kávéfajtából készült (arabica vagy robusta)


Ha sok kávét iszol(napi 3 kapszula) 100 Ft/kapszulával számolva évi 110 ezer forintot jelent.


Előnye, annyi a kapszulás gépnek, minden alkalommal más kávét ihatsz.

2013. jan. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Azzal nem értek egyet, hogy a kapszulás gép egyetlen előnye, hogy mindig más kávét főzhetsz. A jó kávéhoz frissen darált vagy lefőzésig légmentesen zárt kávéra van szükség. Előbbi szemes kávé vásárlásával, otthoni darálóval és profi géppel oldható meg, ami hosszutávon olóbb, de a kezdőösszeg elég magas. Utóbbi meg kizárólag kapszulás géppel.
2013. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez igaz
2013. jan. 14. 15:33
 4/6 A kérdező kommentje:
a kapszuláknál alapból megtetszett az, hogy amikor legelőszür főztem belőle kávét, az egész konyhát átjárta az a jó kávéaroma:) arról ne is beszéljek hogy az illat milyen szuper volt :D
2013. jan. 14. 15:34
 5/6 anonim ***** válasza:

a gép maga jó, az már más kérdés h sztem gusztustalan íze van a kapszulásnak

40 hó a garancia, nem is rossz és kicserélik, bármi van vele

2013. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ebbe a legdrágább a kapszula.

DolceG: 67Ft (gyári)

Nespresso: 70Ft (jacobs)

Tchibo: 110Ft


Olyat nem főz egyik sem, mint a kávézóban.

Egy pici műanyag vagy alu kapszulán megy át a "nagy" nyomás.

2020. márc. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!