Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Épített már be valaki mosogató...

Épített már be valaki mosogatógépet? Vagy láttátok már, hogy kell beépíteni? Help!

Figyelt kérdés
Nem egyértelmű a rajzon,hogy kell csinálni.Szét kell csavarozni az egész elejét?Hogy kerül rá a bútorlAP?
2013. jan. 18. 07:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Na közeledünk.:)

Törjétek a fejeteket.Mi is így vagyunk vele,csak nézegetjük a papírt,mit hogyan kell.4 facsavar megvan,az ok.két másik is amit rá kell a lapra csavarozni aztán ráakasztani a gépre.De nem értem,ha minden szart lerajzoltak,még azt is melyik kézzel fogd meg,akkor miért nem lehetett azt is hogy le kell e szedni a gép elejét vagy sem.Van egy számomra felismerhetetlen valami,talán az lehet a leszerelt elejének a belseje?Nem ismerem fel.

2013. jan. 18. 21:11
 12/15 A kérdező kommentje:
a FELISMERHETETLEN VALAMIRE csavarozza a bútorlapot a kéz,(gép sehol)aztán akasztja a gépre vissza,majd ott csavarozza a négy facsavarral(itt látható az egész gép)Ezért gondolom,ha csak így szimplán az elejére kellene csavarozni,akkor nem csak azt a felimerhetetlent látnánk,hanem az egész gépet,annál a fázisnál.
2013. jan. 18. 21:17
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Basszus...holnap az akkussal leveszem az ajtót...most már bosszant.

Amúgy is ugye,ha a kinyitott ajtót/peremét nézed belülről,van/kell legyen a peremben 2oldalt lyuk(ak)-onnan kell,hogy kifele álljon a facsavar(ok)amik belemennek a bútorlapba-na ezeket az eredetiket én anno kicseréltem reiser csavarra-most nézem,kezd rozsdásodni a fejük-egyúttal kicserélem újra.

2013. jan. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

ok,tedd azt.

Belülről,ha nyitva van,akkor kettő üreslyukat látunk,az a csavar helye.A többiben van csavar.Viszont a képen 4 csavart tesz bele a kéz.A kettő lik alul van,becsukott állapotában kivülről is kb ott helyezkedik el az ahová rá kell akasztani az ajtót.Namármost nem gondolom,hogy a két csavar belülről,meg a két ráakasztott kivülről,mindkettő pár alul fogja csak a lapot.Akkor felül mi tartja?Ezért gondoljuk,hogy ki kell szedni valamelyik csavart ami eredetileg már be van csavarozva.De a képen nem mutatja.

2013. jan. 19. 07:20
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok...tegnap "csavarogtunk a családdal",nem voltam gépnél.

Szóval: A 9 terítékes Hotpoint-Aristonnál 4! lyuk van a kereten.

-a kinyitott ajtó alsó zsanérjától 4,5 cm-rel föjjebb 1~1

-az ajtó tetejétől lefele 21 cm-re a másik kettő(jobbról~balról).


Nekünk volt a csomagban

"egy leginkább egy nagy H betűre hasonlító,kb.3mm vastag műanyag,szürke színű"

Ez van az ajtó,és a bútorlap közé van téve.

Ennyit tudtam segíteni.

2013. jan. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!