Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A Beko márka megbízható?

A Beko márka megbízható?

Figyelt kérdés
Mosogatógépet, mosógépet vennénk. Azt hallottuk, hogy olcsó de jó. Mik a tapasztalatok?
2009. szept. 1. 14:19
 1/10 anonim válasza:
0%

Röviden: NAGYON NEM!

Bővebben: 1 éve vettünk Cora-ban Beko hűtőt, mert 45000 volt, 7év garival. Azóta 2x cseréltek kompresszort, ami azért nem kevés pénz lett volna.

Amúgy szép cucc, és a szerelő szerint a Whirlpool kompresszora tökéletes bele, majd ha eltelik még 6 év, akkor 15-ért belerakják.

2009. szept. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan rosszak, csak vagy jót fogsz ki, vagy nem. Nagymuternál 4 éve hibátlan ez a hűtő.
2009. szept. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
26%
A BEKO-t felejtsd el ha jót akarsz magadnak. Alsó kategóriás márka, gyarta minőség, silány anyagok. A szervízháttér szörnyű, nem lehet elérni őket, az egyeztetett időpontban nem jönnek ki.... Alkatrészre várni kell nem keveset. Nekem egy mosógépem volt 1 évig, 4-szer ugyan azzal a hibával, majd 5-re egy új hibával találkoztunk. Ezután kihajítottam, mert 1 hónap alatt nem tudták megjavítani, nekem meg elfogyott a tiszta ruhám. Ezután vettem egy Candy-t, amitől kicsit tartottam, de nagyon kellemes csalódás ért.
2009. szept. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
a Beko tv-nk 15 éve tökéletesen működik.
2009. dec. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
5 hónapot használtuk hűtőnket,és a szerelők aztmondják jó,de akkor mért büdös??????kivan hipózva arany tiszta a hátújais, még a szerelőis kitakaritotta a hátulját,de akkor is büdös. hihetetlen.szörnyű hűtő
2010. jan. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja végűl kiderült a baja hogy valami gház valami nemjó.
2010. jan. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én az eddigi válaszokkal ellentétben meg vagyok elégedve vele. Mosogatógépünk hibátlanul működik.

Bár a kérdés feltétele óta eltelt 10 év, azóta sokminden változik

2020. márc. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy Beko fagyasztóm volt. Kb. 6 évig bírta, akkor tönkrement. Most Whirpool van.
2021. dec. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Most nekünk egy beko hűtőnk van , már két éve azt hiszem. Eddig jó.
2022. dec. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#7 vagyok


A mosogatógép azóta is remekül működik, azóta egy kombinált tűzhelyet is beszereztünk a gyártótól és abszolút elégedett vagyok.

2023. jan. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!