Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Üdv Mindenkinek! Pár éves...

Hun Gaby kérdése:

Üdv Mindenkinek! Pár éves használt mosógépet szeretnék venni,40-45 e Ft körül . Az Indesit-ek tetszenek, Tapasztalatok valakinek a lenti gépekkel/ a márkával kapcsolatban? Megbízható, sokat kell javítani, ajánlott/ nem ajánlott?

Figyelt kérdés

A WMA 1600, WIE 167, IWC 6125, wixe13, IWE 5105 típusokat nézegettem.BÁRMILYEN segítséget előre is köszönök!!


Szép napot!!


2013. márc. 24. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Az Indesitek jellegzetes betegsége a vezérlés/elektronikai hibák .Ezek gyakrabban gyakrabban jelentkeznek mint más márkáknál, valamint tipikusan szeretnek rozsdásodni-alulról elrohadni.

Ha olyan modellt keresel ami megbízható hosszú ideig kitartó akkor az Electrolux család gépeiből válassz(Electrolux,Zanussi,Aeg), vagy ha 2005-ös modellév előtti Whirlpool-ból.

2013. márc. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is nagyon lebeszélnélek az Indesit-ről, ha nem haragszol!


Annyi minden baja van, hogy hihetetlen. Először nem mosott rendesen, oka= ismeretlen. Utána az öblítő résszel volt a gond (nem volt illata a ruháknak, kb 5-6 öblítőt vettem, lefolyt, de nem oda ahova kellett volna), stb-stb, ne vegyél, nem éri meg, és pár őszhajszállal kevesebb marad. Minden mosás után ki szoktam törölni a guminál lévő részt, sőt, ahova beletöltöm a dolgokat, kiveszem, megtakarítom. Már 3 szerelő látta, és mondta: nem tudja, mi lehet a baj.

2013. márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy milyen márkát veszel mert sajnos 5-6 évre tervezik őket. Szóval ha az első válaszolót követed és 2005 előtti modelt veszel az viheted is a méh telepre!Nekem volt whirpool-om is,(5év után hol ez hol az jött elő rajta,most tartalék)most indesit iwe 7108 van 2 éves semmi baja sincs. Én a helyedben gyűjtenék még 1 kis pénzt és figyelve az akciókat vennék 1 újat!

Villszer.

2013. márc. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!!
2013. márc. 26. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!