Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirpool hűtőkkel mi a tapaszt...

Whirpool hűtőkkel mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 13:02
 1/10 A kérdező kommentje:
6. érzék.
2013. szept. 1. 13:47
 2/10 anonim válasza:
Mondok egy ötletet ez a márka nekem mosógépben van,de teljesen mindegy,én az csináltam a vételnél hogy kötöttem egy biztosítást amely +10000 ft,de öt évre szól és ha öt év alatt bármi baja lesz a gépnek nem sokat szórakoznak vele hanem kapsz egy újat.Tehát 5 évig tuti nem lesz gondog a mosógéppel!Az eladó azt mondta hogy 5 év alatt a kétszázezres gép is elromlik,úgyhogy az is biztos hogy lesz egy új géped 10000-ért!De azt mondták nekem ha nagyon kifogod hogy nem lesz vele gond úgy a negyedik év végén tenni kell róla hogy legyen vele....(ezt is az eladó mondta)Ez olyasmi mint a casco a kocsin és ahol veszed a terméket megkötheted rá...
2013. szept. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az Electrolux mosógépem 6. éve megy hibátlanul...

Hűtőben szintén ő a favorit...

2013. szept. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nos az sem rossz márka,csak kérdés hogy mekkora az igénybevétele mert,pl anyám naponta mos kb 2-3 géppel,ha a hát év év is ilyen intenzitással értendő,akkor dicséretes!
2013. szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Heti 3-6x megy kb...
2013. szept. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tibilee, elolvastad a biztosítás kisbetűs részét is? Én nem értek ugyan hozzá, de az ilyen biztosításokat általában a fődarabokra lehet kötni, az meg kizárt, hogy az menjen tönkre. Jellemzően valami kis kütyü megy szarrá, ami azonban javíthatatlan, a cseréjéhez meg az egész gépet szét kell szerelni. Elvégre piacgazdaságban élünk, hogy az ég szakadjon rá!
2013. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem Whirlpool hűtőm van, kifogástalanul működik egyaránt a hűtő és a fagyasztó része is. Most augusztusban volt két éves a gép, nekem teljesen bejött. Árára sajnos nem emlékszek, de az biztos, hogy a minőség mellett az olcsóságra törekedtünk!!! :)
2013. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát hűtenek, sőt még hűteni is tud. Hehe
2013. szept. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az enyém 14 éves és egyszer volt javítva 10 ezer forintért.
2013. szept. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az enyém egyszer sem volt javítva, de már alig várom, hogy megszabaduljak tőle. Több, mint 10 év után vetemedett műanyagokkal van tele. A többi márka a családban sose volt ilyen.
2013. szept. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!