Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Lehet úgy használni az indukci...

Lehet úgy használni az indukciós főzőlapot, hogy a mágnesességet egy ráhelyezett vaslappal oldom meg?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
ez mire lenne jó?
2009. nov. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom! :))) Nem nekem van! Csak állítólag,csak olyan edényekkel működik amik mágnesesek. És hogy ne kelljen új edényeket venni a vaslapra tenné az edényeket, mert az válna mágnesessé. ????
2009. nov. 6. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem!!Akkor a vaslapot melegítené az edényt továbbra sem!!
2009. nov. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De a vaslap melegítené az edényt, vagy az úgy nem gazdaságos????
2009. nov. 8. 18:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem csak mágneses edénnyel működik:) Nekem is van és sima zománcos fazékkal is működik, teflon serpenyővel is, amc edényekkel is, egyetlen olyan olasz fazekam van, amit nem szeret, ha azt teszem rá, valóban nem kapcsol be. De a legtöbb edénnyel nincs probléma. És hihetetlen gyorsan főnek rajta az ételek, imádom!
2009. nov. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!