Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Most kaptam a férjemtől egy...

Most kaptam a férjemtől egy Indesit mosogatógépet. Régi vágyam volt. Soha nem használtam még. Akinek van mosogatógép, mi a véleménye róla? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is Indesit van, nagyon jó! legtöbbször a 40 perces és 55 perces programot használom. És a tablettákból legjobban a Lidl-ben kapható (w2 vagy mi a neve) vált be, kettétörve, mivel nekünk a kisebb mosogatógép van, 8 személyes.
2009. nov. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem is olyan van és nagyon jó! Nagyon sokat használtam, már 4 éve megvan. Én Somat és Calgonit port vagy tablettát használok. A mosógépem is Indesit az is nagyon jó

2009. nov. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem Siemens van. Azért is vettem, mert a kézi mosogatástól ha sokat mosogatok kijön a ekcémám.

A lidl-be veszem én is a tablettát. Ott a legolcsóbb és jó is.

2009. nov. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is olyan van.Én megvagyok vele elégedve.Remekül működik.A mosogatáshoz pedig a Dm-ben kapható mosogatóport használom(kb.1-2kg és 2 hónapig elég),vagy pedig a Müller drogériában kapható saját márkás terméket.
2010. júl. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!