Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Használtál már elektromos...

Használtál már elektromos hűtve párátlanító berendezést magánlakásban, milyen típust, milyen eredménnyel, mennyire növelte meg a villanyszámlát, meg szűnt-e a párásodás, megérte megvenni és folyamatosan üzemeltetni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Nem, nem használtam még.
2010. jan. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz, ezzel sokat segítettél, felpontoztalak, mások már ne is írjanak.
2010. jan. 13. 09:24
 3/7 anonim válasza:

szia! mi használtunk hűtve szárító elven működőt.

Az eredmény: lakás kiszáírása: egyértelműen jó volt.

20 liter/nap kapacitású gép áramfogyasztása 300-500W. Ezt szorozd be: Napi 24 órát is mehet, de elég lehet 10 óra is. Attól függ mennyit használod. Ha bérelsz, akkor nyilván érdemes 20-24 órát működtetni, viszont így 2-3 hét alatt ki lehet szárítani egy lakást, ami lényegesen olcsóbb mintha vennél egy berendezést. Hosszú távú használat esetén fontold meg: van hangja és fogyaszt is áramot.

2010. febr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ.
2010. febr. 11. 18:11
 5/7 anonim ***** válasza:

09:24


A kérdés egyik részére (pontosabban a "Használtál már elektromos hűtve párátlanító berendezést magánlakásban") válaszoltam, a többire meg nem tudtam a választ, ezért minden tőlem telhetőt elmondtam.

Ezért nem értem mi a gond?

És köszi a pontozást, tőlem nyomhatod a mínuszt, a pluszt, a szorzást, összeadást, de akár a hatványozást is, kit érdekelnek a pontok?

2010. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, Teljesen jó volt, fel is pontoztalak, semmi pejoratív nem volt a hasznosban, ha ez lett volna a cél úgy írom, hogy "hasznos", de nem, tényleg értékes volt, főleg annak fényében, hogy három hónap alatt te voltál az egyetlen, aki érdemben hozzá szóltál. Még egyszer köszönöm.
2010. febr. 16. 12:33
 7/7 A kérdező kommentje:

02-12 20:14


Teljesen összezavarsz. A Válaszod tetszett, megmosolyogtam, felpontoztam, és igyekeztem a tőlem telhetően viccesen válaszolni. Ez után jött egy érdemi hozzászólás, amit szintén felpontoztam, és megköszöntem, nem is értettem először mi nem tetszett a válaszolónak, és aztán jöttem rá, hogy az első vagy, nem a második. Ha valaki lepontozott, az nem én voltam, és sajnálom, ha miattam kellemetlenség ért, én értettem a tréfát.

2010. febr. 16. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!