Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a véleményetek az elektromo...

Mi a véleményetek az elektromos borotváról? Levágja rendesen az arcszőrzetet? Olyan kellene ami vág rendesen, és nem kell semmit se pótolni benne

Figyelt kérdés

2014. ápr. 5. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs. Naponta vághatod és ha nem bírod kipattogsz tőle.
2014. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez szokás, kényelem, meg bőrtípus kérdése. Én villanyborotvával kezdtem, aztán azóta is az van (55 éve). Nem mindegyik egyforma, egyik jobb, mint a másik, egyik így vág, a másik úgy. Van amelyik irritálja a bőrt, a másik nem. Pótolni ritkán kell bennük bármit is, de azért úgy 10 évente mindig van egy jobb típus.
2014. ápr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tiszta vörös lett a pofám tőle és a szőrt sem tudja úgy levágni, mint a normál borotva. De ha neked a bőröd nem bántja és megelégszel azzal, hogy egy kicsit mindig borostás leszel, akkor beválhat.
2014. ápr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kombinálom az elektromost és a pengést. Ha sietek vagy nem fontos annyira a tökéletes simaság akkor hipp-hopp elintézem a villanyossal. De úgy hetente pengést használok, azzal simább szokott lenni, de kissé nyúzza a bőrt is.

Kinézetre a villanyos is jól vág, inkább csak tapintással érezhető, hogy hagy egy kicsit.

Egy olcsóbb Philips körkésest használok, az vált be legjobban.

2014. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Braun rezgőkéses van (390cc, de az összes Series3-as vágás szempontjából ugyanolyan), és semmi gondom nincs vele. Teljesen simára tudok vele borotválkozni, és kevésbé irritálja a bőröm, mint a pengés. Egyedül az állkapcsom alatt, a nyakamon hagy némi kívánnivalót maga után.
2014. ápr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én most kaptam szülinapomra egy körös elektromos borotvát, de sajnos nem vált be. Remington a márkája, de nem hiszem hogy magával a készülékkel van a gond, egyszerűen nagyon érzékeny hozzá a bőröm.kipirosodik, kipattogzik tőle és az államon le se szedi le teljesen. pajeszvágó viszont hasznos dolog rajta :)


Még van egy Wilkinson Quattro Titanium Body 2 in 1 nevű készülékem aminek az egyik fele elektromos, na azt nagyon szeretem, mert ha ellustálkodom a boroválkozást, a hosszú szőrt is rövidre vágja és ki se kezdi a bőrömet. Hibája hogy lemerül hamar és kicsi a feje, ergo lassabb.

2014. aug. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Egyelőre lemondtam a dologról, tehát újra és újra megveszem a kis hárompengés G. Mach 3 pengéket kb. 2 ezerért, az tuti simára lehozza az arcszőrzetet. Több, mint tíz éve ez bevált. A borostás hatás meg megvan, ha hagyom nőni vagy két napig...

2014. aug. 8. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!