Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Háztartási gépek

A kérdés

Bosch tipusú mosogatógépnél tapasztalt-e már valaki olyat hogy nem mossa el rendesen a mosatlant de azokra fehér vízkőszerű finom por tapad ( valószínű a mosogató tabletta)?

És egyébként a mosogató tabletta zárófedele zárva marad a mosás végére nem nyílik ki mint eddig mindig.

Keress kérdéseket hasonló témákban: mosogatógép, Bosch, nem mos el, vízkő

2014. ápr. 19. 22:41  Privát üzenet  

A válaszok
Ismerős a dolog. A fehér vízkőszerű, az tényleg vízkő: nincs regenerálva konyhasóval az ioncserélő, így az öblítéskor a csapvíz keménységű vízzel öblít és a vízkő szárad rá a poharakra. A mosogatószer fedél ajtajának kinyílását akadályozhatja valami rossz helyre betett mosatlan edény is. Én olyat is tapasztaltam, hogy a mosogató tabletta marad benne a gép víztálcájában (esetleg a tányérok között) és nem oldódik fel.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2014. ápr. 19. 23:20 Privát üzenet
sót használj.

# 2/2Időpont 2014. szept. 27. 06:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a véleményetek az elektromos borotváról? Levágja rendesen az arcszőrzetet? Olyan kellene ami vág rendesen, és nem kell semmit se pótolni benne
Zárlat? Mosógépem és a mosogató gép egy konnektorba van bedugva.
Mosogató gép 4-szer villan, és nem fejezi be a mosogatást?
7. hónapban vettünk egy Candy típusú kombinált hűtőt, erre pár napja folyamatosan megy. Hűt rendesen, de így rengeteget fogyaszt. Mi lehet az oka?
Üdvözlet van egy Whirlpool awm 8105 mosógépem aminek a hibája a következő. Van hogy rendesen kimos valamikor pedig nem szivattyúzza ki magából a vizet ilyenkor csak egy halk...
Van egy régi elekthermax 3 lapos villany tűzhelyem . Keresgettem a neten de nem találtam olyan oldalt ahonnan le tudnám lesni a helyes bekötést . Ebben kérném a segítségeteket...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Háztartási gépek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!