Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Zanussi ZCK55301WA vagy...

Zanussi ZCK55301WA vagy gorenje K55303IW kombinált tűzhely?

Figyelt kérdés

Kombinált tűzhelyet szeretnék vásárolni.

Az alábbi két típus közül szeretnék választani:

Zanussi ZCK55301WA és gorenje K55303IW

mindkettő felül gáz rózsás; mindkettőben elektromos sütő van, és van légkeveréses funkció mindkettőben.


A kérdéseim:

mennyire megbízható a gorenjének ez a tűzhelye?

ha esetleg a fenti gorenje tűzhely van valakinek, akkor le tudná írni a tapasztalatait?


a két típus között van különbség:

- grill: gorenjének van légkeveréses és légkeverés nélküli grill funkciója, Zanussinak csak légkeverés nélküli grill funkciója van

- 36-42 °C: csak a Zanussiban van (kiolvasztás, aszalás, joghurtkészítés), gorenjében nincs

a kérdésem: kell-e légkeverés a grill funkcióhoz, vagy jó anélkül is? mert ha jó anélkül is, akkor a Zanussit választanám.


garancia: mindenképpen kiterjesztett garanciával vásárolom, mindkettőre ugyanannyiba kerül az 5 évre kiterjesztett garancia, de:

- az alap gyári garancia a gorenje esetében 3 év (+ 2 év kiterjesztett = 5 év)

- a Zanussi esetében CSAK 2 év. (+ 3 év kiterjesztett = 5 év)


beszerelés: mindkettőnél ugyan annyi


nem tudom, feltűnt-e valakinek de még a modellek számai is majdnem azonosak, a zanussié 55301 a gorenjéé 55303

mindkettő fehér festésű, mindkettőben van kijelző. A szervizet felhívtam, ők azt mondták ugyan az, a Zanussit is felhívtam, ők azt mondták nem ugyanaz.

A szerelő még annyit közölt, hogy szerinte mindegy melyiket veszem, mert mindkettő ugyanolyan jó és megbízható.


A leírtak alapján melyiket választanátok, és miért?



#főzőlap #elektromos sütő #légkeveréses sütő #zanussi kombinált tűzhely #gorenje kombinált tűzhely #K55303 #K55301 #ZCK55301 #K55303IW #ZCK55301WA
2014. ápr. 24. 09:08
 1/1 anonim válasza:
én a zanussit választanám.:)
2014. jún. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!