Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A Gorenje KR 1800 KDP kontakt...

A Gorenje KR 1800 KDP kontakt grillt ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Rendeltem egyet, ma érkezett meg, de pár dolog elég érdekes. Ha lehajtva szeretném használni, a lapok elég távol vannak egymástól, és úgy látom, hogy lezárni sem lehet, csak valamennyire manuálisan összenyomni. Akkor viszont mitől kontakt grill? Összezárva szeretném használni, azért vettem ilyet, nem lapot. Remélem, hogy csak én nem értek valamit :D tud valaki segíteni?

#grill #Gorenje #kontaktgrill #összezárható
2014. jún. 13. 10:20
 1/1 A kérdező kommentje:
Azóta kiderült, hogy fölöslegesen aggódtam. Bár ostyát sütni nem tudnék benne, de aránylag kicsire összezáródik, és a saját súlya megfelelően lenyomja.
2014. jún. 13. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!