Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Megéri Bosch mosogatógépet venni?

Megéri Bosch mosogatógépet venni?

Figyelt kérdés
Ez lesz az első. Szinte minden gépünk Bosch itthon. Eddig nagyon meg vagyunk elégedve velük. Tetszene belőle egy mosogatógép is, csak az az aggályunk vele, hogy műanyag az alja. Nem tudom hogy ez baj-e. Szerintetek? Akinek ilyen van, megosztaná velünk a tapasztalatait?

2014. júl. 4. 17:09
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ha mosogatógépet akarsz venni az Indesit sokkal jobb mint a bosch
2014. júl. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nekünk már egy jó ideje az van és tökéletesen működik és nem muszály beépíteni a bútorok közé
2014. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Időközben megvettük. Meg vagyunk vele elégedve.
2014. júl. 13. 09:13
 4/4 anonim válasza:

Indesit egy nagy kaki , nem csak az én véleményem . A szűrőrendszere hamar kikopik, mosogatás közben kinyomja a szűrőt a víz, tehát a koszos víz is visszajön, a tabletta tartó nem nyílik ki magától, és még mielőtt azt mondja valaki, hogy véletlen hogy az enyém ilyen, egyik ismerősöm ugyanezeket sorolta :( .

Én most beépíthető Whirlpool és AEG között vacilálok, de szerintem AEG lesz. A Bosch túl drága nekem :(

2014. júl. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!