Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mikrót milyen festékkel lehet...

Mikrót milyen festékkel lehet lefújni belül? Aerosol festékkel lehet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
kaptam egy használt mikrót, aminél takarítàs közben hát rozsdás/rozsda foltot vettem észre. Akiktől kaptam,azt mondták, h nem szikrázott meg semmi baja nem volt. Nos én azért mégis lefújtam aerosolos fekete festékkel, szépen be is fogta -bár nagyjából az egész belsőrészt lefújtam a folttól függetlenül. Attól félek, h esetleg kigyullad v vmi hasonló történik. Pl mikor vizet tettem be próbának mégcsak, rendesen felmelegíti, azzal nincs baj. Olyan hang hallatszik, mint mikor pl egy kerámialap hül ki v pattogatja ag ember a kukoricát. Kell félnem bármitől? V vegyek vmi spéci festéket és menjek át rajta vele?

2015. jan. 18. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

hőálló volt a festék? ill. fémtartalma volt-e?

csak műanyagbázisú, (fémet nem tartalmazó!) hőálló festék jöhet számításba.

pl. többek közt, a hőálló horgany-spray NEM

2015. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én valami egyszerű akril festékkel fújnám le. Igaz, hogy nem túl ellenálló réteget képeznek, de a mikró falat alapból nem kell bántani. Az hogy hőálló-e akkor számít csak ha grill funkció is van, különben mindegy , mert a fal nem lesz meleg.
2015. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


akril festékkel lett lefújva, természetesen nem tartalmazott fémet.

2015. jan. 21. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!